Kategorie: Muži A - příspěvky k týmu, JmKFS M

30.04.2015 - FC Sparta Brno - FC Ivančice 3:1 (1:1)

Diváků: 30

Sestava FC Ivančice: Podolský - Bittner, Táborský, Pekáč, Štěpanovský - Kleibl, Jacko O., Čožík, Čermák - Jacko T., Hron

Náhradníci: Sládek, Michalica, Černý

Komentář k utkání:

O naše vyřazení v JmKFS poháru se ve čtvrtek 30. dubna postarala Sparta Brno. Do vedení šla hned ve 2. minutě Sparta, když akci po pravé straně založil Kubíček, který centroval do vápna, kde míč poprvé před sebe plácl pouze brankář Podolský, míč se odrazil k domácímu útočníkovi, který zakončoval z první, ale opět Podolský bravurně zasáhl, ale jeho střelu pouze odrazil k Shkirichovi, který se nemýlil a rozvlnil síť 1:0. V 8. minutě se dostal po kombinaci na středu hřiště Jacko T. do vápna, kde se poroučel v pravém  rohu k zemi a sudí Procházka bezpodmínečně odpískal pokutový kop, který k pravé tyči nekompromisně proměnil kapitán Čožík. V 16. minutě se blýskl individuální šancí Čermák, když se šikovnou kličkou do středu hřiště uvolnil těsně za vápno, ale jeho pravačka měla vychýlenou mušku a míč skončil mimo pravou tyč. Ve 27. minutě zahrával z pravé strany přímák Táborský, jeho centr do vápna se odrazil až k Bittnerovi, který z první zakončoval k pravé tyči, kde bohužel stál Stehlík a tak jeho pokus s klidem zneškodnil. Ve 37. minutě se dostal do slibné šance Kleibl, po pravé straně vtrhl do vápna, kdyby zvedl hlavu a podíval se, mohl přihrávat do zcela odkryté branky Čožíkovi, ale on zvolil zakončení a jeho střela bohužel minula zadní tyč. Ve 42. minutě vyslal na polovině hřiště do trháku Hron Čožíka, Čožíkovi domácí obrana nestačila a tak se řítil sám na brankáře, snažil se ho levačkou obstřelit, ale v pádu se mu podařilo trefit pouze jeho nohy. V 51. minutě se na středu hřiště za vápnem uvolnil Čožík, jeho dobře mířená levačka byla tečována k Jackovi O., který z otočky nastřelil pouze pravou tyč! V 54. minutě se uvolnil do vápna Přichystal, z levé strany pálil na zadní tyč, ale Podolský reflexivně vyrazil míč na roh. 55. minuta a další souboj mezi Přichystalem a Podoslkým, ze kterého náš brankář vybruslil jako vítěz, když byl Přichystal opět osamocený ve vápně tentokrát z pravé strany zakončoval na přední tyč, Podolský opět na roh. V 62. minutě šla Sparta do vedení po rohovém kopu Kubíčka se do vzduchu vyšvihl Loup, který hlavou k levé tyči vstřelil branku na 2:1. V 71. minutě roh jak přes kopírák, Kubíček centr na který si tentokrát naskočil Lerch, ale jeho hlavička mířila mimo pravou tyč. V 74. minutě poslal za obranu skvělým centrem Cupák Přichystala, ale ten opět spálil šanci a nastřelil jen dobře vyběhnutého Podolského, míč se odrazil ke Kubíčkovi, Podolský se stačil zvednout a opět skvělě zasáhl a míč vyrazil na roh. V 82. minutě přišla chyba Bittnera na polovině hřiště, přečíslení 3 na 2, Cupák se dostal do vápna z levé strany a předložil do úplně prázdné brány Kubíčkovi, který pojistil na 3:1. V 84. minutě se mohl pokusit zahýbat se skore ještě Jacko T., který šel úplně sám, ale opět neproměnil a nastřelil jen padajícího Stehlíka.