Kategorie: Muži A - příspěvky k týmu, 2017 / 2018 - 21. kolo

Bezbranková remíza je ztrátou

SO 14.04.2018 FC Ivančice - Veselí nad Moravou

Sezóna:  2017 / 2018 
Soutěž:   Krajský přebor 
  Muži 
Kolo:  21  Datum zápasu:    14.04.2018
DOMÁCÍ    FC IVANČICE   vs.    VESELÍ NAD MORAVOU   HOSTÉ
0 : 0   poločas:  (  0 :  0  )
Rozhodčí: Nováček - Licek, Bělák Hřiště:  Malovansko
Delegát svazu:  Laca Počet diváků: 95
   BRANKY   
  ČK  
  ŽK  
  Sestava FC Ivančice:
brankář: Podolský
obránci: Káfoněk, Hron, Pekáč, Bořil
záložníci: Foral J., Jacko O.,Šnyrch, Jacko T.,
útočníci: Černý, Čožík
střídající: 46. Sládek za Kafoňka, 64. Táborský za Forala, 76. Viklický za Jacko O., 87. Foral M. za Hrona
vedoucí: Miloš Havlíček
trenér: Karel Kolesa
  Sestava soupeře:FC Veselí nad Moravou
brankář: Malík
obránci: Prajza, Grabec, Linek, Symerský
záložníci: Vaďura, Hodonský, Suchánek, Štefánek, Joch
útočníci: Pollák
  Komentář FC Ivančice:
 

Bezbranková remíza je ztrátou

Do Ivančic za slunečného počasí zamířilo Veselí nad Moravou. Soupeř se nacházel na 14. pozici a ztrátu na naše Áčko měl pouhé 4 body. Faktem však zůstává, že hosté na jaře ještě nebodovali. Nejprve jejich hřiště vyloupily Boskovice, Moravský Krumlov doma potvrdil roli favorita a za výhru 1:3 si i Sparta Brno odvezla z Veselí plný počet bodů. A co víc, na podzim jsme na venkovním hřišti vyhráli 0:4, na což jsme chtěli navázat.

Velké odhodlání dokumentovala hned první minuta utkání, kdy Daniel Černý poslal kapitána Tomáše Čožíka do samostatného nájezdu z levé strany, brankář Malík se ale vytáhl a jeho přízemní ránu vytěsnil. Bohužel ani hlavička Jana Pekáče, po dobře zahraném volném kopu z kopačky mladého Patrika Šnyrcha, neskončila mezi třemi tyčemi. V prvním dějství jsme měli herní převahu, ale do další vyložené šance jsme se do přestávky již nedostali. Naopak hosté, kteří na nás vyrukovali pouze s jedním útočníkem, nám zatápěli svými rychlými protiútoky, které často vedl kapitán Adam Pollák, do přesného zakončení ho naše obrana ale nepustila.

Druhý poločas začal pozvolněji, avšak po deseti minutách o sobě dal vědět Jakub Foral, který se dobře uvolnil na levém křídle a hledal svého spoluhráče téměř v malém vápně, Dan Černý se s trochou smůly k míči nedostal, to když společně s brankářem Malíkem ucpal prostor před bránou i stoper Prajza. Velké varování pro náš tým přišlo v 68. minutě, Adam Pollák dokázal zády k bráně udržet míč, dvěma kličkami přešel středem hřiště až do zakončení levou nohou zpoza vápna, míč naštěstí skončil na břevně. Těsně před svým střídáním mohl skóre otevřít Ondřej Jacko, jenž se opřel z voleje do dloubáčku zhruba z 11 metrů, bránu však těsně přestřelil, což byla bohužel naše poslední větší šance v utkání. Dále už úřadovali hosté. Nejprve se bravurně uvolnil Adam Pollák, křížným míčem našel Martina Vaďuru, který po efektivní zasekávačce pálil přízemní ranou již v oblasti vápna, Petr Podolský jeho pokus vyrazil. Když Dominik Suchánek našel v malém vápně Symerského, který ve skluzu dokázal zakončit, vyrážel Podolský míč u tyče jen konečky prstů. Hned o minutu později zahodil svoji poslední šanci Dominik Suchánek, který si vylámal zuby našem brankáři, který nás v závěru utkání podržel. Bohužel jsme se i přes územní převahu nedokázali v zápase gólově prosadit, a tak jsme se rozešli s Veselím smírně – 0:0.

  Komentář ostatní:
  - - -
  Foto:   
  Video:   
  Poznámka:   

print Formát pro tisk