Kategorie: Muži A - příspěvky k týmu, 2017 / 2018 - 27. kolo

Bosonohy si odvezly tři body

SO 26.05.2018 FC Ivančice - FK Bosonohy 0:1

Sezóna:   2017 / 2018 
Soutěž:   Krajský přebor 
  Muži 
Kolo:  27.  Datum zápasu:    26.05.2018
DOMÁCÍ    FC IVANČICE   vs.    FK BOSONOHY   HOSTÉ
0 : 1   poločas:  (  0  : )
Rozhodčí: Kučera - Weiss, Lazar Hřiště:  Malovansko
Delegát svazu:  Jelínek Počet diváků:  60
   BRANKY  5. Osladil
  ČK  
  ŽK 55. Burdov, 79. Osladil
  Sestava FC Ivančice:
brankář: Sojka
obránci: Štěpanovský, Matějka, Foral M., Kafoněk
záložníci: Bořil, Černý, Táborský, Sládek
útočníci: Čožík, Foral J.
střídající: 46. Jacko O. za Sládka, 46. Šnyrch za Forala M., 70. Čermák za Štěpanovského, 86. Viklický za Matějku
vedoucí: Miloš Havlíček
trenér: Karel Kolesa
  Sestava soupeře:FK Bosonohy
brankář: Maloň
obránci: Homola, Břežný, Belko, Osladil
záložníci: Moučka, Burdov, Šíma, Dohnal
útočníci: Pavliš, Havlík
  Komentář FC Ivančice:
 

Bosonohy si odvezly tři body

Deváté Bosonohy zavítaly na Malovansko v rámci 27. kola. Dříve namočeny do sestupových vod, teď okupující klidný střed tabulky. Ten si zajistily hlavně sérií výher, konkrétně v posledních čtyřech duelech vždy naplno bodovaly. Hosté odváželi tři body z Krumlova, domácí půdu pak uhájili proti Rousínovu, Spartě Brno a Boskovicím nadělili dokonce pověstného bůra. Nás by pak případná výhra mohla definitivně uklidnit, v tom nám měl pomoci i navrátivší gólman Jakub Sojka, který se do brány vrátil po dlouhém zranění, jenž utrpěl již v minulé sezoně.

V úvodních minutách jsme hýřili aktivitou, po nejedné pohledné akci se do vápna dral Daniel Černý, poměrně nevybíravým zákrokem byl sražen k zemi, sudí Kučera se ale neodhodlal písknout pokutový kop hned ve druhé minutě utkání. K naší nelibosti dostali hosté možnost zahrávat rohový kop po následném protiútoku. Přetažený centr dokázal hostující hráč ještě dloubáčkem vrátit do vápna, kde si míč našel Ondřej Osladil a otevřel skóre utkání. To byl po aktivním úvodu doslova šok. Ještě jsme mohli odpovědět. Jakub Matějka se postavil k přímému kopu z 25 metrů, brankář Maloň jeho pokus kontroloval špičkami prstů. V 16. minutě hledal Havlík přízemním centrem Pavliše, který si nabíhal do malého vápna, nakonec na míč jen těsně nedosáhl. Poté o sobě dal vědět i Ilia Burdov, svůj nájezd na Sojku neproměnil, domácí brankář jeho pokus vyrazil. V závěru prvního dějství to byl Havlík, který natáhl zpoza vápna, svojí pumelicí však pouze vyprášil rukavice připravenému Sojkovi.

Další sporný moment ve vápně hostí, tentokrát střílel Čožík, míč se odrazil Břežnému od ruky do zámezí, sudí však ani tento incident nepovažoval za penaltový. Zůstali jsme však aktivní, z otočky pálil Bořil, jeho točený pokus jen o kousek minul horní růžek branky. A o chvíli později to zkoušel křižnou ranou Čožík, ani tentokrát si míč nenašel cestu mezi tři tyče. V 68. minutě se do rychlého kontru dostal Burdov, tentokrát přehodil brankáře, s ním však i břevno naší brány. Poslední šanci na vyrovnání měl střídající Čermák, ten v krkolomné situaci v malém vápně zakončoval patou, Maloň byl však připraven a společně s míčem nám sebral i pomyslné tři body.

  Komentář ostatní:
  - - -
  Foto:   
  Video:   
  Poznámka:   

print Formát pro tisk