Kopečínský Pavel BRANKY Pekáč Jan, Táborský Tomáš

Němec (70. Jacko O.), Ryška, Štěpanovský, Táborský, Čermák (90. Sládek), Černý, Čožík (90. Holý), Pekáč, Jacko T., Hron (85. Kleibl)
  sestava soupeře
B Hradec
  Kopečinský, Poláček P., Sklenář Z., Kvarda, Valnoha (31. Lang), Poláček R. (87. Burian), Gerlinger (67. Zajíc), Jedlička, Fajgl, Dvořák

komentář FC Ivančice

V 9. minutě zahrával Táborský rohový kop, na hlavu si naskočil Ryška, jenže jeho zakončení chyběla razance a tak míč u pravé tyčky vykopával z brankové čáry domácí obránce. V 13. minutě si z pravé strany nachystal míč do středu hřiště Jacko Tomáš, zakončoval na zadní tyčku, která pouze zazvonila a míč se odrazil mimo. V 17. minutě přišla pěkná akce na středu hřiště, Čermák sklepl míč na střelu Táborskému, kterému ovšem nesedla a tak našel pouze brankářovu náruč. O minutu později další obrovská šance na straně Ivančic, slibná akce po pravé straně, kde naběhl Čermák Čožíkovi do tandemu, Čermák pak z jedničky poslal míč do vápna na Černého, který zakončoval hlavou, ale brankář byl opět proti a míč konečky prstů vyrazil. Ve 20. minutě další povedený roh Táborského, na konci jeho centru kdo jiný než Ryška, opět hlava a opět obránce zachraňoval na brankové čáře. Ve 29. minutě se kvalitně uvolnil Jacko T., který prošel obranou, ale jeho levačka na vápně letěla na dobře postaveného brankáře, který s touto střelou neměl sebemenší potíže. V 31. minutě došlo k nedorozumnění v obraně, Ryška chyboval zhruba 10 m za vápnem, krajní obránci byli vysunutí na lajně a tak přišlo přečíslení 2 na Pekáče, rychlá příhra na Poláčka Petra, který byl před Sojkem úplně sám, ale Sojka jeho střelu perfektně vyrazil. Ve 41. minutě vymíchal Čermák před vápnem obránce, dostal se až do vápna, kde zakončoval těsně mimo levou tyč.

V 53. minutě zahrávali hosté přímý volný kop, míč zapomoci teče proskákal až k zadní tyči, kde se objevil úplně osamocený Kopečinský, který téměř do prázdné branky hlavou otevřel skóre na 1:0. V 57. minutě zakončoval na druhé straně Hron, který opět našel pouze golmanovu náruč. V 62. minutě jsme se přeci jen dočkali srovnání, Táborský z přímáku posadil centr přesně na hlavu Pekáče, který poslal míč k levé tyči 1:1. V 72. minutě dostal do lajny míč Čožík, který přihrál bravurně pod sebe Táborskému, který jednodušše plackou k tyči otočil stav utkání na 1:2. O 2 minuty později mohl pojistit ještě Čožík, který se dostal až do vápna, zakončoval na zadní tyčku, ale bohužel mimo. V 75. minutě Táborský pálil zpoza vápna, jeho střela tečovaná pouze na roh. V 79. minutě se musel předčasně uklidit do kabin po druhé žluté kartě za oplácení na Ondry Jacka domácí Jedlička.