obránci: P. Krátký, J. Holý, B. Ryška, J. Pekáč
záložníci: M. Štěpanovský, D. Černý, O. Jacko, T. Táborský
obránci: O. Zavadil, Z. Michalec, S. Lerch, M. HOdek
záložníci: L. Kubíček, L. Ianosteac, P. Loup, J. Foukal
útočníci: O. Přichystal, D. Cupák
trenér: Rostislav Horáček

Hned ve 2. minutě mohli jít domácí do vedení, když se Štěpanovský ve vápně snažil odkopnout míč, ale poslal jej pouze proti noze Loupa, který vyslal ačkoliv nechtěnou, tak velice prudkou střelu směrem k Sojkovi, ten byl ale na špicách a míč perfektně vyrazil. V 5. minutě prošel Foukal po pravé straně, ocitl se až zcela sám před Sojkou, který nevyběhl zrovna přesvědčivě, klika doprava a téměř do prázdné branky otevřel skore na 1:0. V 9. minutě dostal Hron přihrávku do vápna, skvěle si ji zpracoval a uvolnil se až před brankáře, toho si perfektně obhodil kolem jeho pravé ruky, ale bohužel situaci nedohrál a musel se díky jasnému faulu poroučet k zemi. Zákrok to byl nejen penaltový, ale jelikož byl brankář poslední hráč a Hron měl před sebou zcela volnou branku, měl jít Stehlík předčasně do sprch za jasnou červenou kartu. Nicméně si vysloužil jen žlutou. Čožík si postavil míč a do protipohybu srovnal stav utkání na 1:1. Ve 23. minutě poslal Černý cent z pravé strany do vápna, kde na zadní tyčce zakončoval z voleje Hron, ale střele chyběla razance a dobře postavený Stehlík vyrazil míč na roh. Ve 26. minutě přišel dlouhý nákop za obranu, na jejímž konci byl opět Foukal, hlavičkoval kolem Sojky ve vápně a míč doskákal až za brankovou čáru 2:1.

Ve 46. minutě přišla slibná akce po "poločasovém větru v kabině" hned na naší straně, z pravé strany dostal nakutálený míč za vápno Krátký, ale jeho levačka našla bohužel pouze brankářovu náruč. V 50. minutě obr šance na naší straně, Jacko T. prošel po pravé straně, centroval pozemi na zadní tyčku na Čožíka, který měl totálně odkrytou branku, ale bohužel se jeho levačka mýlila vysoko nad. V 65. minutě se dostal ke střele ve vápně Foukal, jeho střela mířila pouze mimo levou tyč. V 75. minutě ve slibné pozici ve vápně domácí  stoper Michalec, jeho střela mířila těsně nad. Poslední šance na srovnání přišla v 85. minutě, když Krátký vyslal slibný centr do vápna na Kleibla, Tomáš se vyšrouboval do vzduchu, ale bohužel jeho zakončení skončilo opět v náručí dobře postaveného Stehlíka.