záložníci: Štěpanovský, Jacko O., Táborský, Jacko T.
střídající: 66. Čermák za Jacka T., 72. Slavík za Štěpanovského, 80. Bittner za Koudelného, 87. Holý za Táborského
trenér: Tomáš Kovanda, asistent Vladimír Kinský
brankář: Bogner
obránci: Vošmera, Klodner,Matějka, Svoboda
záložníci: Číhal, Machotka, Kabelka, Novák
útočníci: Řezáč, Staněk
 V 6. minutě zahrávali domácí rohový kop z levé strany, tukli si jej nakrátko, poté poslal Řezáč míč do vápna, kde si na hlavičku naskočil Matějka, ale jeho pokus mířil těsně mimo pravou tyč. První poločas nám příliš mnoho brankových příležitostí nepřinesl až na pár standardních situací z našeho pohledu. Zápas se přelíval ze strany na stranu a spíše se jednalo o utkání plném soubojů na hranici nedovolených zákroků. A proto se šlo po 45. minutách do kabin za nerozhodného stavu 0:0. Hned po zahájení druhého poločasu se do zakončení dostal Svoboda, který napřáhl z velké dálky, jeho střela se motala do pravé šibenice, kde se Sojka neuvěřitelně vyšvihl od země a míč vyrazil na roh. V 61. minutě přišla první větší šance Ivančic, Pekáč se vydal na cestu dopředu, zhruba pár metrů za středovým kruhem vyslal kolmici mezi obránce Čožíkovi, který byl zcela volný do zakončení, ale střela mu bohužel nesedla a vypálil pouze přímo do Bognera. V 63. minutě šance domácích, z pravé strany byl vyslán centr do vápna, kde hlavičkoval Kabelka těsně mimo zadní tyčku. V 80. minutě poslal Čermák do tandemu na levé straně Táborského, ten zatáhl míč do vápna, centroval jej pod sebe kde si nabíhal Čožík, podařilo se mu zakončit pouze do Bognera, ten míč vyrazil před sebe, dobíhající Slavík se snažil míč procedit do branky, ale nastřelil pouze blokujícího obránce, míč se odrazil k Ondrovi Jackovi, který kung fu kopem dorazil míč za brankovou čáru a šlo se slavit 0:1. Tomáš Táborský slavící v těchto dnech narozeniny dostal hned po skončení utkání od spoluhráčů dárek v podobě wellnes pobytu v bahnité řece Rokytné.