záložníci: Čermák, Táborský, Jacko O., Štěpanovský
střídající: 55. Slavík za Štěpanovského, 73. Bittner za Němce, 80. Koudelný za Čermáka
trenér: Tomáš Kovanda, as. Vladimír Kinský
brankář: Zeman
obránci: Mokrý, Valenta, Špaček, Dulovecz
záložníci: Pyclík, Šmahaj, Dobeš, Zůbek
útočníci: Matula, Kasala
  Hned v 10. minutě se blýskl pěknou jedovatou střelou Pekáč, rána zhruba z 30 metrů se táhla do pravé šibenice, ale brankář byl pohotový a střelu chytil. Ve 12. minutě založil pohlednou akci Jacko T. když si na pravé straně narazil se Štěpanovským, Štěpanovský utekl po lajně, přihrál do vápna na Čožíka, který sklepl míč Ondrovi Jackovi, který ve vynikající pozici bohužel přestřelil. Ve 24. minutě přišla osudová chyba zápasu, Čermák se uvolnil na levé straně hřiště, nevím z jakého důvodu, ale najednou se hostující brankář objevil venku z brány, namísto aby Čermák přehazoval udělal ještě kličku a jeho střela skončila pouze na bránícím hráči. Vzápětí přišel brejk na druhé straně, kde propadl v obranné fázi jak Pekáč, tak Ryška, Pyclík získal míč a utíkal takřka sám na Sojky, zpoza vápna vypustil křižnou střelu k levé tyči 0:1. V 37. minutě poslal do uličky šikovně Čermák Jacka T., ten zatáhl míč, přihrál jej do vápna na Čožíka, který se šikovně uvolnil a druhým dotekem nastřelil pouze opět dobře stojícího obránce. Minutu před koncem prvního poločasu zahrával přímák Holý, nastřelil pouze postavenou zeď, míč se odrazil k Táborskému a ten jen těsně minul 3 tyče. V 50. minutě zahrával přímák hostující Šmahaj, míč se pěkně točil na zadní tyč, ale připravený Sojka vytěsnil střelu na roh. V 61. minutě pěkná akce hostujících, po pravé straně hřiště unikl Matula, po vynikajícím nákopu za obranu, přihrával do vápna na úplně volného Kasalu, který hlavičkou mezi penaltou a malým vápnem nesmyslně minul a míč skončil nad bránou. V 64. minutě opět pověstná já na bráchu brácha na mě, míč si vyměnili za vápně Jacko a Jacko, Ondra pak udělal perfektní kliku, byl volný na vápně, mohl zakončit kamkoliv, ale napral to nártem přímo do brankáře. Mezi 70. a 74. minutou jsme zahrávali asi 2 standardní situace, nejprvé přímák od Slavíka, pěkný centr, ale ve skrumáži se podařilo Ryškovi zakončit pouze přes teč na roh a vzápětí rohový kop od Slavíka, který byl výborně kopnutý, ale bohužel to tam i přes velikou snahu opět nepadlo. Kasala se blýskl o minutu později individuální akcí, když se uvolnil přes Holého, ale jeho křižná střela skončila mimo levou tyč. V 90. minutě když jsme už hráli na riziko dostal Kasala míč doběhu, zpracoval si jej zhruba na 30 metrech od brány a druhým dotekem vyslal projektil,který skončil těsně vedle pravé tyče.