záložníci: Čermák, Jacko, Táborský, Černý
střídající: 61. Jacko T. za Táborského, 71. Hron za Bittnera, 76. Kleibl za Černého, 82. Sládek za Čožíka
brankář: Bula
obránci: Kalina, Kubošný, Dufek, Kropáček
záložníci: Procházka, Škvařil, Peřinka, Dušek
útočníci: Ostrý, Kubále
  Hned od první minuty jsme na ně jak se lidově říká pěkně vlétli, Čožík protáhl míč po pravé straně, vyslal šikovný centr do vápna, kde si nabíhal Táborský, ale jeho střela z voleje skončila pouze na pravé tyči. V 16. minutě podobná akce, Čožík opět v roli nahrávače, po pravé straně nachystal za vápno přihrávku Táborskému, ale jeho levačka se bohužel opět mýlila a skončila nad 3 tyčemi svatyně hostí. V 17. minutě se nadechl k brilatnímu sólu aktivní Laďa Čermák, ve vápně našel Bittnera, který se šikovně prosmýkl mezi obránci, avšak byl faulovaný a hlavní rozhodčí nemohl jinak než odpískat pokutový kop. Ten s přehledem sobě vlastním proměnil do protipohybu brnkáře kapitán mužstva Čožík. Ve 45. minutě dostal kvalitní nákop za obranu Bittner, řítil se sám na brankáře z levé strany, na zadní tyči mu nabíhal úplně volný Táborský, ale Bittner zvolil místo přihrávky střelu, kterou ohrozil pouze rohový praporek. V 57. minutě se do středu hřiště uvolnil Čermák, posunul míč do vápna na Bittnera, který byl opět sám před brankářem, udělal mu šikovnou kličku, posadil si jej na zadek a před sebou měl už jen prázdnou branku, vyslal střelu na jistotu, ale dobíhající obránce na poslední chvíli vykopl míč na tyčku. Ve stejné minutě šikovně a rychle zahrával na naší polovině přímý kop Krátký, jen dloubl obranu, kde si nabíhal Čožík, který z úhlu napálil skákavý míč na zadní tyčku 2:0. V 68. minutě vyslal do běhu Čožíka Jacko T., Čožík převzal míč ve stylu brazilských hráčů a upaloval sám na brankáře hostí. S čistou hlavou a klidem angličana vypustil dělovku levačkou, která skončila opět v síti 3:0. Hattrick je dokonán. A aby to nebylo málo tak v 70. minutě nakopl za obranu míč Jacko T., který si převzal kdo jiný než kanonýr Čožík, z pravé strany opět sám na brankáře, palba a 4:0 pro domácí. Bravo pane Čožík, jen tak dál...