záložníci: Čermák, Táborský, Jacko O., Bittner
brankář: Růžička
obránci: Koutný, Daněk,Zeman,Horáček
záložníci: Vavřík, Zouhar,Sedlák, Neděla
útočníci: Mičko, Tenora
V 10 minutě vyslal po pravé straně do běhu kapitána Čožíka Bittner, Čožík napálil míč na přední tyčku a brankář si srazil nešťastně míč do vlastní branky 0:1. V 16. minutě zahrával přímák ze slibné pozice Táborský, míč zatočil těsně nad zemí kolem zdi, ale brankář byl včas u pravé tyče a střelu tak pokryl. O minutu později další akce z naší strany, Černý se nadechl k dlouhému sprintu, přihrávka na Čožíka do vápna po levé straně, ten šel takřka sám na brankáře, ale díky vyběhnutí se mu podařilo jeho zakončení zneškodnit a Čožík jej pouze nastřelil. Ve 23. minutě zahrával téměř na polovině hřiště Táborský přímák, poslal centr do vápna, kde jej lízl hlavou Krátký, ale pouze mimo zadní tyč. Ve 32. minutě povedená akce z levé strany, míč potáhl Čermák, přistrčil jej Jackovi T., který přihrával Táborskému, ale jeho střela z vápna skončila jen díky teči na rohu. Ve 35. minutě přišla veliká příležitost domácích, když na centr z pravé strany si ve vápně vyskočil úplně sám Zouhar, ale jeho hlava skončila jen na břevně. Ve 38. minutě se po standardce ve vápně dostal do šance Mičko, ale dobře vyběhnutý Sojka míč vyrazil. Ve 44. minutě minutě doběhl po levé straně hřiště na oko ztracený míč Jacko T., dostal jej až do vápna, kde jej po souboji s obráncem přebral Čermák, posunul jej na volného Čožíka, který do odkryté branky pod břevno zvýšil na 0:2. Ve 46. minutě přišla akce po levé straně, centr do vápna, hlava Zouhara do protipohybu Sojky 1:2. 48. minuta Mičko utekl Krátkému po levé straně, ve vápně postrčil na úplně volného Vavříka, střela k tyči 2:2. V 55. minutě zahrával přímák Táborský, ve vápně se podařilo rybičkou zakončil v dobré pozici Pekáčovi, ale pouze do náruče brankáře. Mičko zahrával ve 71. minutě přímák pár metrů za vápnem, střela se kroutila na vzdálenější tyč, kde zapadla od břevna do branky 3:2. V 86. minutě ještě pojistil výsledek Horák, který se přes Pekáče dostal až do vápna a plackou kolem Soje upravil na konečné skore 4:2