Kategorie: Muži A - příspěvky k týmu, 2015 / 2016 - 04. kolo

30.08.2015, FC Boskovice - FC Ivančice 3:1

DOMÁCÍ    FC Boskovice   vs.    FC Ivančice   HOSTÉ
3 : 1   poločas:  (  2 :  0  )
Rozhodčí:  Jelínek - Vondryska, Kosička Hřiště:  Boskovice
Delegát svazu:  Jelínek Michal Počet diváků:  140
5. min Fojt, 36. , 60. min. Černý  BRANKY  54. min. Jacko Ondřej
  ČK 90. min. Pekáč Jan
59. min. Stara, 89. min. Muller ŽK 40. min. Pekáč Jan
brankář: Sojka
obránci: Štěpanovský, Pekáč, Táborský, Holý
záložníci: Černý, Čermák, Kleibl, Bittner
útočníci: Jacko T., Čožík
střídající: 46. Jacko O. - za Bittnera, 46. Hron - za Kleibla, 71. Wascher - za Holého, 78. Zoubek - za Štěpanovského
vedoucí: Pokorný Jan
trenér: Kovanda Tomáš
brankář: Konečný
obránci: Hloch, Černý, Muller, Václavek
záložníci: Martínek, Horák, Sečkář, Stara
útočníci: Fadrný, Fojt
Ve 4. minutě dostal do vápna z levé strany přihrávku Čožík, ale jeho levačka poslala míč pouze nad branku. V 5. minutě se domácí ujali vedení, když po akci zlevé strany si křičel Sojka o míč, ovšem míč bohužel nějak prošel až na zadní tyčku, kde dobíhající Fojt ve skluzu do prázdné branky 1:0. Horák v 10. minutě pálil 2 m za vápnem, ale jeho střela minula levou tyčku. Ve 13. minutě dostal dlouhý míč za obranu Stara, dobíhající Táborský mu společně s vyběhnutým Sojkou zmenšil úhel a tak Stara pálil pouze mimo levou tyč. V 16. minutě předvedl excelentní křižný pas Holý na Černého, Černý ve vápně zkoušel pod sebe, ale míč se mu svezl po kopačce, nadzvedl jej a tak brankář jednodušše vyrážel míč na roh přes břevno. Ve 31. minutě zahrával Táborský z levé strany roh, ve vápně hlavičkoval Černý, břevno. Ve 36. minutě centr z levé strany po nedostoupení od Čermáka, na zadní tyči hlavičkoval Černý Matěj 2:0. V 54. minutě dostal za obranu míč střídající Jacko O., za vápnem obstřelil vyběhnutého brankáře a tak snížil na 2:1. V 60. minutě opět centr, tentokrát z pravé strany, na konci na zadní tyči opět Černý Matěj a rybičkou zvýšil na 3:1.