Kategorie: Muži A - příspěvky k týmu, 2015 / 2016 - 03. kolo

22.08.2015, FC Ivančice - SK FK Bosohony 2:2

Muži
Kolo:  03.  Datum zápasu:    22. 08. 2015
DOMÁCÍ    FC Ivančice   vs.    SK FK Bosonohy   HOSTÉ
2 : 2   poločas:  (  1 :  0  )
Rozhodčí: Novák Pavel - Hanák Radim, Šenkýř Petr,  Hřiště:  Ivančice - Malovansko
Delegát svazu: Brtníček Miloslav Počet diváků:  156
Čožík, Krátký  BRANKY  Šíma, Holomek p.k.
50. Černý, 72. Jacko T.,78. Holý, 84. Sojka, 84. Čožík, 86. Táborský ŽK 54. Chalupský, 78. Moučka
obránci: Krejčí,Chalupský, Havlík O., Homola
záložníci: Machát, Šíma, Moučka, Havlík R.
útočníci: Holomek, Fretzer
Ve 4. minutě došlo k zajímavé příležitosti na naší straně, brankář hostů vyběhl až na hranici vápna, kde se dostal do šprajcu, míč se tak dostal pouze pár metrů za vápno, přímo na nohu Čožíkovi, který měl zcela odkrytou branku, ale jeho střela z první mu vůbec nesedla a tak dobíhající, bránící hráč v pohodě míč zpracoval. V 16. minutě Ivančice zakombinovaly na pravé straně hřiště, míč se dostal až do vápna na Čožíka, který z otočky jen těsně přestřelil hostující branku. V 18. minutě famózní akce domácích borců, míč vyvezl Jacko T. do uličky vyslal Čožíka, který šel úplně sám, křižná střela kolem brankáře 1:0. Ve 28. minutě zahrozili také hosté, na středu hřiště se uvolnil na levou nohu Moučka, ale jeho střela z ahranicí vápna plachtila naštěstí vysoko nad. Ve 43. minutě hosté zahrávali přímák, Chalupský zatočil míč nad zdí a musím tentokrát velice pochválit domácího stopera Pekáče, který vyběhl z obranného valu a střelu která se motala do branky vyhlavičkoval na roh. Ve 44. minutě akce hostů z pravé strany, centr do vápna na jejímž konci byl Holomek, ale hlavou našel pouze Sojkovu náruč. V 51. minutě zbytečný přímý volný z pravé strany, Šíma poslal střílený centr, který nebyl tečovaný, míč před Sojkem skočil a odrazil se přímo k zadní tyči 1:1. V 54. minutě zahrával Táborský přímák, míč se v chumlu odrazil k Pekáčovi, ale jeho levačka ve vápně mířila nad. V 58. minutě opět Tábik a jeho přímák z levé strany, na zadní tyčce se objevil Krátký, který v obtížné pozici dopravil míč do sítě 2:1. V 79. minutě přímák z pravé strany pár metrů za vápnem, Chalupský opět dobře kroutil míč, ale Sojka tentokrát efektivně vyrazil. V 83. minutě přišla vymyšlená penalta pro hostující tým, kterou proměnil Holomek od tyčky na 2:2.