obránci: Bořil, Foral M., Pekáč, Kafoněk
záložníci: Foral J., Jacko O., Táborský, Sládek
střídající: 71. Čermák za Jacka O., 83. Štěpanovský za Sládka
brankář: Řepka
obránci: Zezula, Mrnuštík, Divácký
záložníci: Honek, Horvát, Svoboda, Ševčík, Macháček
útočníci: Nitshneider, Líznar

Rousínov se v našem vzájemném podzimním duelu prezentoval slušným výkonem a odvezl si všechny tři body za výhru 1:3. Celkově pak v první části soutěže okupoval klidný střed tabulky, a tak trochu mlčky pokukoval i po příčkách vyšších. To na jaře se jejich bodový zisk hodně zúžil, vliv na to má i množství zraněných hráčů. V dosavadních zápasech byl zisk pouhých 4 bodů určitě zklamání, my ale taktéž potřebovali vyhrát.

Poklidné tempo úvodních minut narušila až akce, kdy z pravé strany Jakub Foral ještě šperkoval přihrávkou na volného Tomáše Jacka, který uklidil míč do sítě. Praporek pomezního sudího však vyletěl nahoru. O pár minut později však už nebyl důvod, aby sudí neuznal gól Tomáše Čožíka, který z voleje, za přispění břevna, otevřel skóre. Domácí o sobě dali vědět až po úvodních dvaceti minutách. Nejprve to byl Honek, který se dostal k odraženému míči na penaltovém puntíku, jeho tečovaná rána mířila vysoko nad. Druhý pokus měl na starosti kapitán Svoboda z přímého kopu, Roman Vozděk jeho střelu vyrazil, dorážka Honka se do brány nevešla. Domácí se přece jen dočkali, vysoký centr z pravé strany do sítě uklidil Jiří Macháček a bylo srovnáno. Ke zvýšení vedení mohl přispět i Ševčík, který zakončoval protiútok domácích, Vozděk však zavčas vyběhl a jeho pokus zneškodnil. Blízko odpovědi jsme byli těsně před poločasovým hvizdem, domácí však svoji bránu po skrumáži v malém vápně dokázali ubránit.

Hned ve 46. minutě nás dostal do vedení Tomáš Čožík. Dlouhý míč z poloviny hřiště nedokázal brankář Řepka udržet v náruči, pro našeho kapitána pak nebyl problém dorazit míč do sítě. Soupeře jsme nechali hrát více na míči, naše efektivita však rozhodla duel. Míč se po zablokované střele Ondry Jacka odrazil k Čožíkovi, ten přiťukl na Tomáše Jacka, který napálil míč pod břevno. Druhý gól přidal tentýž střelec po pěkném sólu Jakuba Forala, hattrick pak dokončil po dobré práci Jana Pekáče, který nejprve obral soupeře o míč a následně táhl rychlý kontr. Připsali jsme si tak cenné 3 body za výhru 1:5.