Kategorie: Muži A - příspěvky k týmu, 2017 / 2018 - 25. kolo

S Bučovicemi bod za bezbrankovou remízu

SO 12.05. 2018 FC Ivančice - FC Bučovice 0:0

Sezóna:   2017 / 2018 
Soutěž:   Krajský přebor 
  Muži 
Kolo: 25.  Datum zápasu:    12.05.2018
DOMÁCÍ    FC IVANČICE   vs.    FC BUČOVICE   HOSTÉ
0 : 0   poločas:  (  0  :  0  )
Rozhodčí:  Novák - Putna, Knecht Hřiště:  Malovansko
Delegát svazu:  Hranický Počet diváků: 65
   BRANKY   
  ČK  
  ŽK 55. Kachlík, 85. Nový, 87. Kuklínek
  Sestava FC Ivančice:
brankář: Vozděk
obránci: Bořil, Pekáč, Táborský, Kafoněk
záložníci: Foral J., Černý, Čožík, Sládek
útočníci: Čermák, Jacko T.
střídající: 58. Jacko O. za Sládka, 76. Fuchs za Čermáka
vedoucí: Miloš Havlíček
trenér: Karel Kolesa
  Sestava soupeře:FC Bučovice
brankář: Hanák
obránci: Chalabala, Holásek, Kachlík, Koudelka
záložníci: Palla, Vágner, Galia, Nový, Procházka
útočníci: Bil
  Komentář FC Ivančice:
  

S Bučovicemi bod za bezbrankovou remízu

Poslední Bučovice se prezentují dost nevyrovnanými výkony, remízou v Bohunicích a výhrou v Bystrci sice vykřesaly naději na setrvání v soutěži, následné prohry s Moravským Krumlovem či Spartou Brno stvrzují výkony jako na houpačce. My ale chtěli za každou cenu navázat na skvělý výkon z Rousínova., který od nás dostal hned pět branek!

Úvod zápasu nenabídl příliš pohledný fotbal, za zmínku snad stojí kolmá přihrávka Čožíka, který sice našel Tomáše Jacka, ten bohužel prováhal ideální moment k zakončení, ke kterému nakonec ani nedošlo. Za to hosté nás tu a tam probudili rychlými brejky, zejména hbitý Martin Bil dělal naší obraně problémy. V 19. minutě odvrátil obránce hostí míč dlouhým odkopem přímo do běhu Bila, který svůj nájezd na Romana Vozděka nevyužil. O deset minut později to byl znovu hostující útočník, tentokrát se pokoušel o lob z větší vzdálenosti, jeho pokus se mezi tři tyče nevešel. Když ani těsně před závěrečným hvizdem Bil svoji šanci nevyužil, to když svůj nájezd zakončil vedle, šlo se do kabin za bezbrankového stavu, přičemž více šancí měli rozhodně hosté.

Hned na začátku druhého dějství se pokusil překvapit brankáře Hanáka Vladimír Čermák, který se do skákavého míče opřel z voleje, hostující brankář byl však připraven. Asi největší příležitost ke vstřelení branky měl náš kapitán Tomáš Čožík, ten zakončoval technicky slabší nohou ve velkém vápně, gólman Hanák si však připsal cenný zákrok. V 77. minutě o sobě dal vědět Ondřej Nový, který podnikl nájezd zprava, jeho pokus na zadní tyč Vozděk vyrazil nohou. Pár minut před koncem duelu napřáhl zpoza vápna Dan Černý, jeho ráně scházely snad jen centimetry. A když v poslední minutě nasměroval hostující hráč svoji hlavičku jen vedle brány, rozdělili jsme si s hosty po bodu.

  Komentář ostatní:
  - - -
  Foto:   
  Video:   
  Poznámka:   

print Formát pro tisk