Kategorie: Muži A - příspěvky k týmu, 2017 / 2018 - 23. kolo

S Morendou pouze bod

SO 28.04.2018 FC Ivančice - Mor. Slavia Brno 2:2

Sezóna:    2017 / 2018
Soutěž:   Krajský přebor 
  Muži 
Kolo:  23.  Datum zápasu:    28.04.2018
DOMÁCÍ    FC IVANČICE   vs.    MORAVSKÁ SLAVIA BRNO   HOSTÉ
2 : 2   poločas:  (  0  :  1 )
Rozhodčí:  Paulík - Nováček, Marinč Hřiště:  Malovansko
Delegát svazu:  Briksa Počet diváků: 165
57. Matějka, 61. Šnyrch  BRANKY  23. Bombicz p.k., 73. Pořízek
  ČK  
  ŽK 29. Bartoš, 65. Kobek
  Sestava FC Ivančice:
brankář: Podolský
obránci: Bořil, Táborský, Matějka, Kafoňek
záložníci: Foral J., Černý, Pekáč, Jacko T.,
útočníci: Čožík, Šnyrch
střídající: 71. Jacko O. za Jacka T.
vedoucí: Miloš Havlíček
trenér: Karel Kolesa
  Sestava soupeře: SK Moravská Slavia Brno
brankář: Velan
obránci: Bartoš, Vala, Koubek, Doubek
záložníci: Doležel, Havel, Bombicz, Záruba, Pořízek
útočníci: Stehlík
  Komentář FC Ivančice:
  

S Morendou pouze bod

Klíčový duel byl na programu 23. kola, do Ivančic přijela Moravská Slavia Brno, která se stejně jako my snaží odrazit ode dna tabulky. Na podzim odepsaní hosté doslova vstali z mrtvých, poslední čtyři utkání drželi úctyhodnou bilanci tří výher a jedné remízy, a právě proto tento zápas měl nabídnout fanouškům zajímavou podívanou.

Hned ve 4. minutě jsme byli svědky první šance. Tomáš Jacko využil dobré kolmé přihrávky z kopačky Jana Pekáče a hnal se z levé strany na Velana, ten jeho střelu slabší nohou vyrazil. Hosté o sobě dali poprvé vědět až po úvodní desetiminutovce, Roman Stehlík si naskočil na centr od rohového praporku, jeho hlavička zamířila jen do boční sítě. Ve 22. minutě využil neshody v naší obraně Doležel, brankář Petr Podolský ho zastavil jen za cenu faulu, který znamenal pokutový kop. K míči se postavil Vladimír Bombicz a rozvlnil síť. Šanci na vyrovnání jsme měli v samotném závěru prvního dějství, Tomáš Jacko si převzal míč od Tomáše Táborského, prošel středem hřiště a zvolil zakončení, bohužel jeho pokus těsně minul bránu.

Fakt, že se hraje o důležité body, klukům nohy rozhodně ve druhé půli nesvázal, a ta nám nabídla slušnou podívanou. Rohový kop z kopačky Tomáše Táborského skončil přesně na hlavě Jakuba Matějky, který srovnal stav utkání. A hned o tři minuty později jsme šli do vedení! K volnému kopu z dobrý čtyřiceti metrů se postavil Patrik Šnyrch a jeho ostrý centr proletěl vápnem až do sítě. Naše radost ale netrvala příliš dlouho. Přesný centr z pravé strany zakončil sice krkolomně, ale přesně, Dominik Pořízek, čímž srovnal stav na 2:2. Asi největším příležitostí ve zbývajících minutách byl rohový kop Šnyrcha, jenž se točil přímo do brány, brankář Velan však míč vyrazil do bezpečí. A jelikož ani v dalších minutách branka nepadla, rozdělili jsme si s Morendou po bodu.

  Komentář ostatní:
  - - -
  Foto:   
  Video:   
  Poznámka:   

print Formát pro tisk