Kategorie: Muži A - příspěvky k týmu, 2015 / 2016 - 08. kolo

26.09.2015, FC Ivančice - FK Mutěnice 1:1

DOMÁCÍ    FC Ivančice   vs.    FK Mutěnice   HOSTÉ
1 : 1   poločas:  (  1  :  0  )
Rozhodčí:  Krbůšek - Marinč, Hovorka Hřiště:  Malovansko
Delegát svazu:  Fousek Počet diváků:  130
8. min. Jacko Tomáč  BRANKY  75. min. pokutový kop Čepil
34. min. Pekáč ČK
29. Pekáč, 75. Ryška, 76. Čožík, 81. Černý ŽK
brankář: Sojka
obránci: Štěpanovský, Pekáč, Ryška, Černý
záložníci: Jacko T., Táborský, Jacko O., Čermák
útočníci: Čožík, Hron
střídající: 68. Bittner za Čermáka, 86. Holý za Štěpanovského, 91. Sládek za Hrona
útočníci: Koštuřík, Čepil
Hned ve 2. minutě se dostali hosté do slibné šance, když po rohu z pravé strany si na míč vyskočil zcela osamocený Kupčík, ale jeho hlavička z penalty mířila mimo zadní tyč. V 8. minutě si na pravé straně hřiště vyměnil míč Jacko Tomáš se Štěpánem Hronem, Jacko T. se dostal kličkou do středu hřiště, na hranici vápna se opřel do míče, který zaplachtil k zadní tyči, na jeho střelu se marně natahoval hostující brankář 1:0. Ve 32. minutě Táborský zahrával rohový kop z pravé strany, ve vápně se k odraženému míči dostal Černý, který vystřelil levačkou, ale jeho střelu zablokoval dobře postavený obránce hostí. Ve 33. minutě se bohužel poroučel do kabin Pekáč.Příliš přísný rozhodčí Krbůšek (jen na naše hráče) ho během pěti minut dvakrát napomenul žlutou kartou a utkání jsme tak dohrávali v deseti. V 51. minutě udělal fatální chybu na polovině hřiště Táborský, Koplík mu vypíchl míč a utíkal úplně sám na Sojky, snažil se mu nasadit jesle, ale Sojka byl na zemi včas a 100% šanci brávůrně zlikvidoval. V 53. minutě prošel po levé straně hřiště Válek, poslal center do vápna na Koplíka, který hlavičkoval mimo 3 tyče. V 74. minutě prošel po pravé straně Pavelka, jeho střelu tečoval Ryška na přední tyč, míč se odrazil k hostujícímu hráči, kterému se vydal naproti Táborský, kde v osobním souboji vzal jasně míč, ale nepřesný sudí Krbůšek odpískal nesmyslně pokutový kop. Proměnil jej Čepil a tak se skóre srovnalo na 1:1. V 78. minutě zakončoval ve vápně Koplík, jeho střela skončila na spojnici branky. Poté se už v utkání nic důležitého neudálo a mužstva si body rozdělila.