BRANKY  2.  Maša,  50. Maša. 62, Matoušek Š., 66. Matoušek Š.
obránci: Veleba, Pavlík, Jeřábek, Jakubec, Židel
útočníci: Maša, Matoušek Š.
střídající: Cerminara, Novák, Matoušek D. Schwarz
vedoucí: Svoboda
trenér: Jacko J.
V rámci 18 kola naši starší žáci odjeli bojovat o vítězství a tři body do Kyjova. Tým FC Kyjov ač je aktuálně  v tabulce na posledním místě, tak jsme věděli, že zápas to nebude lehký, neboť se jedná o kvalitního a  nepříjemného soupeře.
     Naše doměnky se již od  úvod zápasu  potvrdili, kdy soupeř hned z první akce v první mutě zápasu  zahrozil a jen díky pohovovému zákroku našeho brankáře jsme hned v úvodu západu neinkasovali.  To co se nepovedo soupeři, tak  se povedlo našim kluům, kteří z prvního útoku ve druhé minutě vstřelili úvodní gól, když brankám rozehrál na střed hřiště Matouškovi, který si poradil se dvěma hráči soupeře dal průnikovou přihrávku za obranu do běhu  druhému útočníkovi, který nedal brankáři soupeře šanci a kluci se tak ujali vedení 1:0.  V prvních 10 minutách zápasu byl náš tým více aktivní, držel míč na kopačkách  ze kterých pramenily i  šance na zakončení, ale bez gólového efektu. Postupně se ale i soupeř začal více osmělovat, začal více napadat naše hráče, kteří  neměli tolik klid na rozehrávky a hra se postupně vyrovnala.  Soupeř se sice nedostával k  zakončení, ale našim klukům se nedařilo držet míč na kopečkách, stráceli míče a soupeř, který byl více v pohybu držel míč pod kontrolou a diktoval tempo hry. Z toho samozřejmě pramenily naše chyby a faluly na soupeře. Z jedné ze standardních situací si soupeř vybojoval pokutový kop, když náš hráč v pokutovém území fauloval hráče soupeře a rozhodčí správně nařídil pokutový kop, který soupeř proměnil a vyrovnal skóre na 1:1.  Tak skončil i první poločas zápasu.
     V druhé půli zápasu se naši kluci snažili být více aktivní, být více v pohybu, ale  soupeř byl velice dobře jak fyzicky tak i takticky  za zápas připravený.  Našim klukům se po 15 minutách hry v druhém poločase  nakonec po dařilo vstřelit gól, když Tomáš Maša po levé straně přesprintoval soupeřovu obranu, prošel až do vápna, kde nedal brankáři žádnou šanci a vstřelil druhý gól našeho týmu.  Soupeř však nesložil hlavu a i nadále byl velice aktivní a snařil se tlačit do naší brány ve snaze vyrovat. Tím se však více otevíral střed hřiště a obrana soupeře což vyhovovalo našim hráčům a dokázali toho využít,  když dvě branky vstřelil Šimon Matoušek poté co prošel středem hřiště přes soupeřovu obranu.  Zápas to byl na obě strany rychlý a tvrdý o čemž svědčí i 4 udělené žluté katry. Kluci tento důležitý zápas zvládli a do tabulky si připsali další tři body. Další důležitý zápas odehrají naši starší žáci 1.5.2019 na hřišti v Řeznovicích, kde přivítají v rámci 19 kola KP a Krajského poháru Starších žáků tým FC Novosedly.