Kategorie: Muži A - příspěvky k týmu

Těsná prohra v Bystrci

FC Dosta Bystrc - FC Ivančice 1:0 (1:0)

Sezóna:  2017 / 2018 
Soutěž:   Krajský přebor 
  Muži 
Kolo:  26.  Datum zápasu:    20.05.2018
DOMÁCÍ    FC DOSTA BYSTRC   vs.    FC IVANČICE   HOSTÉ
1 : 0   poločas:  (  1  :  0  )
Rozhodčí:  Blažek - Chabiča, Němeček Hřiště:  Bystrc
Delegát svazu:  Lenfeld Počet diváků:  100
32. Janíček  BRANKY   
  ČK  
77. Svoboda ŽK 50. Foral M., 54. Foral J.
  Sestava FC Ivančice:
brankář: Podolský
obránci: Bořil, Foral M., Pekáč, Kafoněk
záložníci: Jacko O., Táborský, Čožík, Černý, Sládek
útočníci: Jacko T.
střídající: 46. Foral J. za Táborského, 46. Sojka za Jacka O, 66. Štěpanovský za Sládka, 83. Viklický za Forala M.
vedoucí: Miloš Havlíček
trenér: Karel Kolesa
  Sestava soupeře: FC Dosta Bystrc
brankář: Herink
obránci: Pelc, Janíček, Svoboda, Axamit
záložníci: Pohanka, Lízal, Krejčí, Urban
útočníci: Matyska, Chyla
  Komentář FC Ivančice:

Těsná prohra v Bystrci

Třetí Bystrc hostila nedělní duel 26. kola, kam jsme zamířili jako outsideři. Až na prohru s Bučovicemi 0:1 se domácím na své půdě daří a své fanoušky baví často vysokými výhrami. Dobře naladěni a s vědomím, že případná výhra nás definitivně zachrání, jsme přijeli do Brna domácí pohodu narušit.

První poločas začaly oba celky dost opatrně, domácí se sice drželi více na míči, do vážnější šance jsme je však nepustili. Slušnou příležitost jsme si vypracovali ve 14. minutě, když Čožík nejprve poslal Kafoňka do rychlého protiútoku po levé straně, ten se rozhodl nezakončovat sám, nýbrž zvolil přihrávku pod sebe na našeho kapitána, jenž z velkého vápna vysoko přestřelil. Bohužel ani další protiútok jsme nevyužili, ten tentokrát vedl Tomáš Jacko, a tak udeřili hosté. Lukáš Matyska z levé strany odcentroval doslova milimetrově na hlavu zkušeného Martina Janíčka, který se téměř z malého vápna nemýlil. Poločasový hvizd sudího ukončil nepříliš záživnou první polovinu za stavu 1:0 pro domácí.

Hned v úvodu druhého dějství jsme se dostali do slibné šance. Rohový kop z kopačky Sládka ještě zpracoval Pekáč pro Čožíka, který z penalty bohužel bránu přestřelil. Na druhé straně to byl zase Matyska, který si navedl míč na pravou nohu a vyprášil Podolskému rukavice pořádnou pumelicí. Náš brankář se blýsknul ještě jedním zákrokem, to když hned z následující akce pálil k tyči Chýla, Podolský jeho pokus vyrazil. V 62. minutě to byl kapitán Čožík, který z velkého úhlu přízemním centrem nadělal Herinkovi problémy, kterému se nepodařilo míč zkrotit v rukavicích, dorazit vypadnuvší míč ale nikdo nedokázal. A naše střelecká smůla nebyla

přerušena ani o minutu později, to když střídající Jakub Foral vybídnul kolmicí Tomáše Jacka, ten tváří v tvář Herinka neprostřelil, a dorážející Pekáč bohužel nedokázal usměrnit míč mezi tři tyče. Přímý kop z kopačky Kafoňka taktéž do brány nezamířil, a když jsme vrhli všechny síly do útočení, naskytla se možnost pro Chylu definitivně rozhodnout duel ve prospěch Bystrce, Podolský ho však v jeho nájezdu vychytal. V závěru utkání jsme si žádnou další šanci nevypracovali, a tudíž odjíždíme z Bystrce bez bodu, i když utkání by spíše slušel remízový výsledek.

  Komentář ostatní:
  - - -
  Foto:   
  Video:   
  Poznámka:   

print Formát pro tisk