obránci: Štěpanovský, Ryška, Krátký, Holý
záložníci: Kleibl, Jacko O., Táborský, Čermák
střídající: 85. min Bittner za Kleibla, 88. min Sládek za Čermáka
brankář: Bogner
obránci: Svoboda, Klodner, Matějka, Vošmera
záložníci: Kolegar, Zelníček, Machotka, Březina
útočníci: Staněk, Kabelka
V 8. minutě si na pravé straně hřiště hodil míč na levačku Kleibl, poslal centr do vápna na Čožíka, který se k míči nedostal, ale obránce odhlavičkoval pouze na Čermáka, který vyslal zpoza vápna přízemní střelu těsně vedle levé tyče. V 17. minutě přihrával do vápna na levé straně hřiště Jacko T. Čermákovi, který nadýchaným centrem našel ve vápně Čožíka, ale jeho hlavička pouze orazítkovala břevno. V 32. minutě zatáhl míč po levé straně opět Čermák, vyslal nádherný centr na zadní tyčku na Čožíka a ten už se podruhé hlavou nemýlil 1:0. V 51. minutě si dvojice bráchů vyměnila míč, Jacko O. našel v ulici Tomáše, který šel zcela sám na Bognera, ale na hranici vápna mu jeho střelu zneškodnil a vyrazil míč na roh. V 72. minutě centroval do vápna z pravé strany Čojda, v souboji o míč se porval Ondra Jacko, který přistričl na Tomáš Jacka a ten z otočky trefil pouze padajícího Bognera. V 74. minutě nahrával Štěpanovský Čožíkovi, který se elegantně obtočil kolem obránce, ale jeho střela skončila pouze nad. V 76. minutě vypustil zhruba z 25 m Holý pumelenici, před Bognerem míč skočil a jej pouze vyrazil před sebe a dobíhající Čožík, který udělal ještě kliku obránci do prázdné branky zvýšil skóre na 2:0. V 82 minutě si za vápnem efektivně narazil Čožík s Čermákem, Čermák jej lobem přes obranu dostal až do vápna, kde Čožík trefil pouze Bognera do nohou. V 88. minutě zpečetil konečný výsledek na 3:0 Čožík po přihrávce do vápna od Štěpanovského křížnou střelou po zemi.