Kategorie: Muži A - příspěvky k týmu, 2014 / 2015 - 30. kolo

V posledním utkání KP mužů vysoká domácí prohra s Ráječkem

20.06.2015, FC Ivančice - Olympia Ráječko 1:4

DOMÁCÍ   GC Ivančice   vs.   Olympia Ráječko   HOSTÉ
1 : 4   poločas:  ( 1 : 2 )
Rozhodčí: Marek D. Hřiště: Ivančice
Delegát svazu: Rudolf Lenfeld Počet diváků: 100
3´ Damiel Černý  BRANKY  15´ Líznar, 17´ Sehnal, 62´ Kuldan (PK), 77´ Slavíček
62´ Daniel Černý ČK
brankář: Podolský
obránci: Krátký, Ryška, Pekáč, Černý
záložníci: Černý, Táborský, Jacko O., Jacko T.
  - - -
Ve 3. minutě se ke krásnému sólu odhodlal Černý, chopil se míče na polovině hřiště, prošel přes 3-4 soupeře a krásnou tvrdou střelou k levé tyči otevřel stav utkání na 1:0. V 15. minutě zahrávali hosté na levé straně hřiště přímák, centr do vápna, kde zcela volný hráč vracel pod sebe na malé vápno na Líznara, Podolský se snažil vyběhnout, ale pouze promáchl a tak neměl Líznar problém doklepnout míč do prázdné branky 1:1. V 18. minutě hosté nakopli dlouhý míč za obranu, Pekáčovi se nepodařilo odhlavičkovat do bezpečí, přeskočil ho míč, za jeho zády se vyřítil Sehnal, který se dostal do souboje s Podolským, míč bohužel propadl kolem něj a tak Sehnal opět zcela do prázdné kasy na 1:2. V 19. minutě povedená akce z levé strany, Černý si vykombinoval s Kleiblem, první jmenovaný zakončoval opět za vápnem na přední tyčku, ale brankář mu jeho střelu tentokrát vyrazil na roh. Ve 24. minutě se na pravé straně dostal do šance Jacko T., který střílel za vápnem těsně vedle pravé tyčky. Ve 41. minutě dostal do uličky přihrávku Hron, dostal se až do vápna, kde si skvěle sekl soupeře, poslal centr na zadní tyčku, kde se objevil Jacko T., který se snažil zakončit z první, poslal přes brankářem lob, ale míč skočil bohužel vedle zadní šibenice. V 61. minutě přišla zjevně konečná pro náš tým, když Černý fauloval ve vápně Sehnala, ten se poroučel k zemi, sudí absolutně neváhal, odpískal pokutový kop a aby to nebylo málo, Danek dostal i červenou kartu. Kuldan s přehledem proměnil 1:3. V 70. minutě se dostal do šance Mičko, který byl úplně sám ve vápně, zakončoval plackou k pravé tyči, ale Podolský jeho směr vystihl a střelu neskutečně zneškodnil. V 77. minutě povedená akce Ráječka z levé strany, na konci níž byl Slavíček, který do prázdné na malém vápně završil výsledek na 1:4.