záložníci: Černý, Čermák, Kleibl, Táborský
střídající: Bittner, Jacko O., Sládek, Němec, Hron, Podolský
brankář: Fládr
obránci: Drobný, Pupp, Mrnuštík, Benda
záložníci: Beneš, Žoček, Kupčík, Hartl
útočníci: Dvořák, Honek
V prvním kole podzimní části Krajského přeboru jsme hostily na domácím hřišti Rousínov. Již v 7. minutě jsme mohli jít do vedení díky povedené akci Černého s Čožíkem. Černý vyslal domácího kapitána do uličky, ten utíkal sám na brankáře, klika doprava na jeho silnější nohu, ale bohužel mu ve vápně nevyšel krok a míč si ukopl. Ve 12. minutě přišla šance také na druhé straně, rychlá rozehrávka přímého kopu na polovině hřiště, do vápna se řítil z pravé strany Honek, ale jeho střela minula naštěstí  přední tyč. V 18. minutě připravil Jacko T. obrovskou šanci Čožíkovi, který pálil ve vápně těsně mimo. Ve 21. minutě jsme zahrávali roh z levé strany.K míči se postavil Táborský, který poslal prudký míč do šestnastky hostí,míč propadl až na Ryšku, který míč ideálně netrefil svojí levačkou, míč se odrazil opět k Táborskému, který ho hned vrácel na Čožíka, jeho hlavičku vytěsnil reflexivně Fládr na roh. Ve 28. minutě si na hranici vápna zasekl míč aktivní Danek Černý a Fládrovi v brance hostí už tentokrát nedal sebemenší šanci když míč zaplachtil do levé šibenice 1:0. Ve 34. minutě dostal míč do vápna Čožík, vymíchal obránce a naservíroval míč na stříbrném podnose Táborskému do prázdné branky 2:0. Ve 36. minutě hosté snížili, když si na cetr z levé strany naskočil ve vápně zcela volný Jindra Beneša a pohotovou hlavičkou skóroval na 2:1. V 59. minutě vyslal dobrý centr za obranu z pravé strany Kraťas, Čožík se zmocnil míče a ze slibné pozice střílel opět mimo bránu. V 78. minutě poslal do vápna kvalitní centr Táborský, k míči se dostal nabíhající Pekáč, ale jeho hlavička ve 100% šanci mířila bohužel mimo tři tyče. V 85. minutě prolítl jak pendolino do vápna Čožík, opět si zahrál na roli superasistenta, když lobem našel na zadní tyčce úplně osamoceného Hrona, který si bohužel na míč šlápl a nepodařilo se mu jej dotlačit do brány.Vše pak vyřešil zpětnou přihrávkou na nabíhajícího Jacka O. , který se nemýlil a zvýšil pěknou střelou na 3:1. V 87. minutě zaspal při bránění Černý, který zasáhl hráče hostí kopačkou do hlavy a rozhodčímu nezbylo nic jiného než nařídit penaltu. Míč si postavil kapitán Žoček a Sojkovi nedal žádnou šanci 3:2. V 88. minutě se snažil napravit situaci Černý, excelentně našel ve vápně střídajícího Bittnera, který střelou trefil pouze bránícího hráče na brankové čáře. V 90. minutě ještě pálil šajtlí z větší vzdálenosti Táborský, brankář vyrazil míč kolenem do břevna.