záložníci: Černý, Weinlich, Táborský, Šnyrch, Čermák
střídající: 67.Rajsigl za Čermáka, 85. Hron za Šnyrcha
obránci: Homola, Břežný, Chalupský, Osladil
záložníci: Moučka, Šíma, Dostálek, Burdov
útočníci: Havlík, Dohnal

Áčko veze z Bosonoh bod

V rámci posledního utkání podzimní části krajské soutěže zajížděl A tým do nedalekých Bosonoh v lehce okleštěné sestavě, kdy ze zdravotních důvodů nemohli nastoupit Matějka, Káfoněk, Hložek, Štěpanovský. Soupeř před zápasem okupoval čtvrté místo tabulky a tým, jehož osu tvoří hráči s ligovými zkušenostmi (Dostálek, Břežný, Šíma), by případná výhra udržela na dosah nejvyšším příčkám. Možnost zisku bodů se z pohledu Ivančic měnila spíše na nutnost s ohledem na riziko „přezimování“ na sestupových pozicích.

S ohledem na kvalitu a zkušenosti soupeře naše mužstvo nastoupilo v rozestavení 4-5-1 s cílem hrát v hlubokém obranném bloku, nepouštět soupeře do kombinace před vlastní šestnáctkou a chodit do rychlých protiútoků. To se de facto dařilo v průběhu celého zápasu, kdy bylo patrné, že kvalita soupeře je především v útočné fázi opírající se o duo Dostálek – Šíma. Naopak v obraně měl soupeř okénka, čehož naši hráči dokázali při jednom z brejků využít, kdy centr Černého z pravé strany usměrnil do sítě Čožík, pro kterého to byla již 13. trefa v sezóně – 0:1. I přes výraznou převahu domácích v rámci držení míče si Bosonohy nevypracovali kromě jedné střely zpoza velkého vápna žádnou vážnější šanci a naše mužstvo spolehlivě plnilo taktické pokyny stanové před zápasem. Naopak kromě branky měli naši hráči další náznaky šancí, kdy primárně střela Táborského volala po gólu. Když už se zdálo, že naše mužstvo udrží do poločasu nadějné vedení, domácí Dostálek všechny přítomné diváky přesvědčil, proč v kolonce reprezentační startů u jeho jména visí číslovka 5. V 38. minutě se na levé straně velkého vápna se dostal k míči, a ač tísněn, prošel až k hranici pokutového území, odkud prostřelil Smrčka – 1:1.

Vstup do druhého poločasu mělo naše mužstvo takřka ukázkový, kdy po rychlém přenesení hry překonal gólmana domácích Šnyrch – 1:2. A mohlo být ještě veseleji, kdyby Krátký po rohovém kopu usměrnil svoji hlavičku o pár centimetrů níž. Ještě blíž bylo naše mužstvo gólu po průniku Holého, který z velkého úhlu trefil tyč domácí branky. Pověstné „nedáš – dostaneš“ se tak znovu naplnilo v 83. minutě, kdy domácí po hlavičce Břežného srovnali na konečných 2:2. Konečnou podobu zápasu mohl stanovit Weinlich, jehož technická střela v poslední minutě zápasu se jen lehce otřela o horní roh branky Bosonoh.