záložníci: Štěpanovský, Jacko O., Táborský, Slavík
střídající: 37. Čermák za Ryšky, 67. Bittner za Štěpanovského, 74. Koudelný za Čožíka
trenér: Tomáš Kovanda , as. Vladimír Kinský
brankář: Šupa
obránci: Maršálek H., Kupčík, Benešovský, Vydařilý
záložníci: Bíza, Drápal, Válek, Maršálek J.,
útočníci: Koštuřík, Čepil
  Hned ve 3. minutě jsme zahrávali přímák zhruba 5 m za vápnem, k míči se postavil Slavík, pěkně kopnutý přes zeď,ale jeho pokus pouze orazítkoval břevno. O minutu později další obrovská šance Ivančic, Čožík v obranné fázi vyslal doběhu Jacka T., který potáhl pár metrů míč, na druhé straně mu nabíhal Štěpanovský, přihrávku dostal dle mě příliš brzy, ale nicméně se i tak Martin dostal za obranu, šel po pravé straně zcela sám, nejspíš mu už došly síly a tak jeho pokus postrádal razanci a brankář míč v pohodě chytil. V 11. minutě zahrozili domácí, když nakopnutý míč nestačil odhlavičkovat Ryška, prodloužil míč pouze za sebe, kde jej získal Koštuřík a šel na Sojky úplně sám, naštěstí se ukopl a střela letěla mimo pravou tyč. Ve 26. minutě dostal do vápna přihrávku Čepil, z otočky se snažil překvapit Sojky, ale ten byl připravený a míč chytil do koše. Ve 36. minutě další gólová příležitost na naší straně, Jacko T. s Čojdou šli na jednoho, Jacko z pravé strany místo aby nahrával Čojdovi do prázdné zvolil střelu na hranici vápna a ta skončila vysoko nad. Ve 44. minutě přišla chyba Krátkého na polovině hřiště, rychlý protiútok po levé straně, centr pod sebe, kde míč vyrazil Sojka a dobíhající Koštuřík propálil vše, co mu stálo v cestě 1:0. V 65. minutě se snažil odčinit chybu z prvního poločasu Krátký, když nakutálený míč napálil na hranici 20 m na přední tyčku, ale brankář míč vyrazil na roh. O minutu později předvedl pěknou kličku na levé straně hřiště Čermák, sekl si borca, připravil si míč na střelu, kterou brankář pouze vyrazil před sebe, k míči se dostal Ondra jacko, ale jeho volej skoro z malého vápna nesmyslně napálil přímo do padajícího brankáře. V 72. minutě přišlo nedorozumnění na pravé straně, když Krátký přihrával Bittnerovi, jemu míč uskočil, přišel protiútok po levé straně, kde nakonci do prázdné zvyšoval Čepil na 2:0. V 85. minutě se do vápna ještě uvolnil Drápal, ale jeho pokus bravurně zlikvidoval pozičně postavený Sojka. V 88. minutě měl šanci zahýbat ještě s výsledkem Pekáč, když natáhl za hranicí vápna, brankářovi vypadl míč před sebe, dobíhající Koudelný nestačil míč prorazit za jeho záda a tak míč skončil pouze přes blokujícího obránce na rohu.