Kategorie: Muži B - příspěvky k týmu, 2015 / 2016 - 12. kolo

Béčko neuspělo v Babicích

Neděle 25.10.2015 Babice nad Svitavou - FC Ivančice "B"

Sezóna:   2015 / 2016 
Soutěž:  Okresní přebor
  Muži 
Kolo:  12.  Datum zápasu:    25.10.2015
DOMÁCÍ    Babice nad Svitavou   vs.    FC Ivančice "B"   HOSTÉ
5 : 1   poločas:  (  1  :  0  )
Rozhodčí:  Koblížek - Tomsa, Kačanolli Hřiště:  Babice
Delegát svazu:  - - - Počet diváků:  50
25. Kropáček, 55. Dobeš, 72. a 81. Kučera, 85. Ondrášek  BRANKY  61. Černý
  ČK  
69. Doležal ŽK  
  Sestava FC Ivančice:
brankář: Šnyrch
obránci: Táborský, Jakubec, Vlasák
záložníci: Páviš, Hobík, Černý, Štěpanovský, Sládek
útočníci: Jacko T., Došek
střídající: 46. Foral za Doška, 55. Lengyel za Páviše, 70. Pokorný za Vlasáka, 78. Ondrák za Hobíka
vedoucí: Lengyel Aleš st.
trenér: Štork Rostislav a Pokorný Luboš
  Sestava soupeře: Babice nad Svitavou
brankář: Míček
obránci: Ševčík, Studený, Hruška,Hynšt
záložníci: Ondráček, Pokruta, Doležal, Kropáček
útočníci: Kučera, Dobeš
  Komentář FC Ivančice:
  

První poločas začal aktivně z obou stran. Od prvních minut bylo jasně vidět, že obě mužstva jsou dobře připravená a mají kvalitu. Příležitosti se tvořily na obou stranách, ale domácí se dostávali více do vápna soupeře. V 25. minutě šel Kučera z boku a vyslal tvrdou střelu přímo na brankáře, který míč vyrazil na vápno, odkud ho do šibenice uklízí Kropáček - 1:0. Gól domácí nastartovat a zapnuli ještě více. Další šance na sebe nenechaly dlouho čekat a Kučera se řítil sám na brankáře, jeho lob šel mimo bránu. Hosté také zahrozili, když jejich záložník se lehce dostal až k vápnu, odkud vyslal nebezpečnou střelu, která byla ještě tečována a skončila těsně vedle tyče přihlížejícího brankáře domácích. Celý první poločas se hrál pohledný fotbal, další gól už však nepadl.

Do druhé půle hosté vysunuli svoje nejlepší hráče do ofenzívy a hned to bylo znát. Kombinacemi na středu hřiště dostávali ze hry hráče domácích, kteří se bezmocně zatahovali ke svému vápnu. Hosté sice měli mírný tlak, ale s tím také otevřená zadní vrátka, čehož využil v 55. minutě Jakub Dobeš a proběhl od půlky sám až za obranu, dále okolo brankáře a dává do prázdné - 2:0. Kdo by čekal, že hosty toto položí, tak se hrubě spletl. Hosté se natlačili na polovinu domácích a krásnými kombinacemi se snažili dostat do vápna a k zakončení. Po jedné takové nádherné akci se prosadili, narážečka z jedničky a přesná střela - 2:1. Domácí přidali v obraně a lépe dostupovali hráče ve středu hřiště, čímž se vyhnuli další inkasované brance. Otevřená obrana soupeře to je požitek pro Babické útočníky, během deseti minut dal Kučera dvě branky a poslední přidal i střídající Ondrášek - 5:1. 

Babice - Ivančice "B" 5:1 (1:0)

Zápas byl nad úroveň okresního přeboru, hrál se důrazný a pohledný fotbal. Domácí brankář předvedl několik výborných výběhů a zamezil tak snížení ze strany hostů. Hosté z Ivančic si bůra za předvedenou hru opravdu nezasloužili, ale takový je fotbal. Zbraslav znovu šťastně vyhrála a tak pořád Babice ztrácí 2 body.

 Více zde: http://www.fotbalbabice.cz/news/a12-kolo-ivancice-b/
  Komentář ostatní:
  - - -
  Foto:   
  Video:   
  Poznámka:   

print Formát pro tisk