obránci: Šedrla, Šlapanský, Vlasák, Slavík
záložníci: Lengyel ml., Kleibl, Zoubek, Sládek
střídající: 46. Sedláček za Šlapanského, 46. Viklický za Ondráka, 67. Foral za Šedrle
brankář: Buďa
obránci: Kaláb, Andrlík, Touška M., Vít J.
záložníci: Vít M., Hvězda, Sítař, Sedlák
útočníci: Touška J., Buchta

V 16. kole na naše hřiště dorazil tým z čela tabulky, a to Zbraslav. Tým s postupovými ambicemi a výškovým průměrem okolo 2 metrů. Hosté si vybrali stranu po větru. V ten moment jsme věděli, že bude špatně. A taky že ano, již v druhé minutě dokázal hostující Sítař dotlačit míč do branky. Stav utkání 0:1.

Než jsme se stačili probrat z rychlé branky, skóre se opět měnilo, a to když v 5. minutě vstřelil branku Touška M. Stav utkání 0:2.

V 7. minutě obdržel žlutou kartu Vlasák, který za cenu faulu zastavil další rozvíjející se akci hostů. Další akce ovšem skončila gólem, když se podruhé v zápase prosadil Sítař v minutě 21. Stav utkání 0:3.

V 28. minutě se zažlutilo před domácím kapitánem Šlapanským. O poločase došlo k dvojímu střídání na straně domácích. Do zápasu již nenastoupili Ondrák a Šlapanský. Na jejich postech je nahradili Viklický a Sedláček.V 67. minutě došlo k dalšímu střídání, a to když hřiště opustil domácí Zoubek a na plac se dostal Foral. Poslední obdržená branka přišla v minutě 76., když nejmenší hráč hostů Hvězda umístil míč hlavou až za záda Vozděka. Stav utkání 0:4.

Do mnoha akcí jsme se nedostali, a když už ano, tak jsme ztroskotali v koncovce. Do konce zápasu se již skóre nezměnilo. Na mužstvu Zbraslavi šlo vidět, že měli skvělou zimní přípravu a po postupu touží. V hojném počtu přijeli, rozdílem třídy nás přejeli a s třemi body odjeli, asi takto bych to popsal jednou věto