DOMÁCÍ FC Ivančice   vs.   Kupařovice   HOSTÉ
Rozhodčí: Solfronk David - Zhang Jianing, Wang Shitong Hřiště: Řeunovice
obránci: Došek (83´ Ondrák) , Sysel , Páviš , Lengyel (71´ Sedláček)
záložníci: Krtička , Foral , Bořil D. , Viklický (61´ Sojka)
útočníci: Davtyan , Sládek
trenér: Petr Krejčík

V posledním podzimním zápase jsme hostili na „svém“ hřišti v Řeznovicích mužstvo z Kupařovic. Utkání jsme začali tlakem, který mohl zúročit Rosťa Sládek, ale bohužel sám před brankou ze tří metrů přestřelil. V další šanci v 6.minutě vychytal brankář Viklického. Ve 12. minutě jsme udělali chybu v obraně a hosté z rychlého protiútoku toho využili – 1:0. Bohužel hned vzápětí ve 14.minutě přišla další chyba, po které následoval zbytečný faul v šestnáctce = penalta a bylo to 0:2. Z takového direktu jsme se jen těžce zvedali, ale ve 23. minutě se přesně trefil z trestného kopu Arman Davtyán a snížil na 1:2. Ve 32.minutě jsme mohli vyrovnal, ale Davtyán tentokrát svoji šanci neproměnil. Podobně dopadla i hlavička Doška ze 38. minuty, která jen těsně minula branku hostí.

Hned v úvodu druhého poločasu jsme vyrobili neuvěřitelnou hrubku na hranici velkého vápna, ale soupeř tisíciprocentní šanci neproměnil. V 52.minutě bohužel rozhodčí neuznal branku Viklickému pro předchozí faul a naše hra postupně upadla do hlubokého útlumu. Místo abychom více kombinovali a podrželi míč jsme se ukvapeně uchylovali k dlouhým nákopům, které obrana hostí v pohodě odvracela a do žádné brankové příležitosti nás nepouštěla. Chyběl nám pohyb a hosté nás výrazně předčili v bojovnosti a nasazení. V  76.minutě střílel Foral z dobrých 25-ti metrů, brankář hostí míč vyrazil jen před sebe, ale nikdo z našich hráčů na to nedokázal reagovat a obránce hostí stačil míč odkopnout pryč. Poslední šanci měl v 83.minutě Páviš, ale jeho střela z 10-ti metrů mířila vysoko nad.

Prohra, ale hlavně velmi špatný výkon ve druhém poločase nás bude mrzet asi ještě hodně dlouho?!