DOMÁCÍ   Blučina   vs.   FC Ivančice   HOSTÉ
Rozhodčí: Klein Josef - Urbánek Jiří, Bumbálek Jiří Hřiště:  - - -
21. Tran Jan, 46. Poláček Petr  BRANKY  74. Došek Dominik
obránci: Šacher , Fuchs , Páviš , Šedrla (65´ Sedláček)
záložníci: Krtička , Štěpanovský , Holý , Gacov
útočníci: Sládek , Došek
trenér: Petr Krejčík

V chladném a deštivém počasí jsme od začátku zápasu byli domácím vyrovnaným soupeřem a hra se odehrávala zejména ve středu hřiště, když se ani jedno mužstvo nedokázalo dostat do zakončení. Až ve 13. minutě se z hranice šestnáctky dostal ke střele Martin Štěpanovský, ale brankář domácích jeho střelu vytěsnil na rohový kop. Ve 21. minutě jsme zbytečně ztratili míč před vlastní šestnáctkou a soupeř toho využil k vstřelení úvodní branky – 1:0. Ve 36. minutě se z ostrého úhlu prodral k zakončení Martin Gacov, ale nastřelil pouze brankáře. K dalším střeleckým příležitostem se za první poločas ani jedno mužstvo nedostalo.

V úvodu druhého poločasu jsme udělali hrubou chybu a hned ve 46. minutě nechali domácího útočníka v klidu zakončit – 2:0. V 74. minutě získal míč Kuba Holý a přihrávkou našel v pokutovém území Dominika Doška, který snížil na 1:2. Bohužel to však z naší strany byla jediná a poslední pohledná akce a k dalšímu ohrožení domácí branky jsme se nedostali. Celkově mělo utkání velmi slabou úroveň a my jsme tomu svým (ne)výkonem velmi přispěli.