DOMÁCÍ   FC Ivančice   vs.   Modřice   HOSTÉ
2 : 2   poločas:  ( 1 : 1 )
Rozhodčí: Hřib Daniel - Flodr Zdeněk, Hvězda Sebastian Hřiště:  - - -
Delegát svazu:  - - - Počet diváků: 50
13. Jacko Ondřej, 55. Čožík Tomáš (pen.)  BRANKY  11. Šarkózy Ivan, 66. Trčka Miroslav
brankář: Fišer
obránci: Lengyel , Šacher , Páviš , Šedrla (81´ Sedláček)
záložníci: Jacko O. , Štěpanovský , Holý , Sládek (85´ Krtička)
útočníci: Došek (48´ Čožík)  , Davtyan
trenér: Krejčík Petr

Poprvé jsme v letošní sezóně dostali příležitost hrát na hlavním hřišti v Ivančicích a chtěli jsme se zároveň rehabilitovat za špatný výkon v Blučině. Soupeřem nám však byly Modřice, kterým se letos velmi daří a jsou v průběžné tabulce na třetím místě. V 11. minutě nás bohužel zaskočil přetažený centr, který se od tyče odrazil do naší branky – 0:1. Ve 13. minutě zase pro změnu propadl klubkem hráčů centrovaný míč Ondry Jacka a bylo vyrovnáno – 1:1. Ve 36. minutě se nechal vyprovokovat Davtyan, ke slovnímu výpadu vůči soupeři a rozhodčí poměrně necitlivě našeho hráče okamžitě vyloučil?!

Ve druhém poločasu jsme začali velmi aktivně a hned v 50. minutě běžel sám na branku hostí Kuba Holý, ale jeho zakončení postrádalo důraz i přesnost. V 55. minutě po ruce hráče hostí v pokutovém území proměnil penaltu Tomáš Čožík – 2:1. V 58.minutě po dalším rychlém protiútoku nezakončil přesně Lengyel svoji příležitost. Hosté přidali na důrazu, který jim byl rozhodčím tolerován a v 66. minutě po rychlém protiútoku vyrovnali - 2:2. Velká škoda, že v 72. minutě šla střela Tomáše Čožíka jen těsně vedle branky hostí. Do konce utkání jsme pak už soupeře do žádné vyložené příležitosti nepustili a ačkoli jsme víc než polovinu zápasu hráli v oslabení, tak jsme udrželi alespoň remízu.