DOMÁCÍ   Zbýšov   vs.   FC Ivančice   HOSTÉ
Rozhodčí: Kodras Tomáš - Urbánek Pavel, Toman Jakub Hřiště:  - - -
31. Foral Jakub, 74. Lengyel Aleš (vl.)  BRANKY  41. Fuchs Robert
obránci: Šacher , Fuchs , Sedláček , Šedrla
záložníci: Krtička , Štěpanovský , Holý , Lengyel
útočníci: Sládek , Došek (63´ Gacov)
trenér: Petr Krejčík

Zápas ve Zbýšově začali lépe domácí a hned v 10.minutě Fišer střelu domácího hráče vyrazil na rohový kop. V 17.minutě se po rohovém kopu dostal do zakončení Kuba Holý, ale střela šla pouze do boční sítě. Ve 35.minutě se domácí dostali do rychlého protiútoku. Střelu z úhlu stačil ještě Fišta vyrazit, ale na dorážku už jsme nereagovali a domácí se dostali do vedení 1:0. Ve 41.minutě pěkně zatočil svoji střelu z hranice šestnáctky Fuchs a trefil přesně k tyči – 1:1.

Druhý poločas jsme získali mírnou převahu, ale bez přesného zakončení. Ve 47.minutě sám před brankářem slabě zakončil Krtička a střela Fuchse z 56.minuty neprošla klubkem hráčů, které měl před sebou. V 74.minutě se domácí dostali do ojedinělého protiútoku a po zmatku v naši obraně jsme si vstřelili vlastní branku 1:2 :-( Ve zbývajícím čase jsme se snažili o vyrovnání, ale i střela Gacova z 88.minuty skončila pouze na tyčce. Domácí tak zápas dovedli do vítězného konce a my venku opět nedokázali bodovat.