Kategorie: Muži B - příspěvky k týmu

Muži B - 12. kolo

21.10.2018 FCI - Popůvky 5:1

Sezóna:   2018 / 2019
Soutěž:   Okresní přebor
  Muži B
Kolo:  12.  Datum zápasu:   21.10.2018
DOMÁCÍ   FC Ivančice   vs.   Popůvky   HOSTÉ
5 : 1   poločas:  ( 3 : 0 )
Rozhodčí:   Kodras Tomáš - Jeřábek Dalibor, Matoušek Jan Hřiště: Řeznovice
Delegát svazu:  - - - Počet diváků: 40
12. Sládek Rostislav, 20. Viklický David, 26. Sládek Rostislav, 83. Davtyán Arman, 87. Vejvalka Tomáš  BRANKY  76. Jurnečka Petr
  ČK  
  ŽK  
  Sestava FC Ivančice:
brankář: Šic
obránci: Došek , Sedláček , Páviš , Lengyel
záložníci: Krtička , Foral , Bořil D. (52´ Vejvalka) , Viklický
útočníci: Davtyan , Sládek
střídající:  
vedoucí:  
trenér: Petr Krejčík
  Sestava soupeře:
brankář:  
obránci:  
záložníci:  
útočníci:  
Komentář Ivančice

Po dvou porážkách a hlavně po nepovedeném výkonu ve Zbýšově jsme v domácím utkání v Řeznovicích přivítali mužstvo Popůvek. Hned v 1.minutě uvolnil Bořil Davtyana, ale jeho střelu brankář hostí vyrazil. I nadále jsme byli aktivnější, dobře kombinovali a dostávali se k soupeřově brance. Ve 12. minutě se střelecky prosadil Sládek a otevřel skóre utkání – 1:0. Ve 20.minutě si na centrovaný míč Doška naskočil Bořil, jehož hlavičku brankář ještě stačil vyrazit, ale dorážka Viklického už si cestu do sítě našla – 2:0. Ve 26.minutě přihrál Davtyan nezištně Sládkovi, pro kterého nebyl problém dopravit míč do prázdné branky – 3:0. Ve 32.minutě zahrozili poprvé hosté, ale střelu jejich útočníka skvěle vyrazil Šic. Ve 40.minutě mohl navýšit naše vedení Davtyan, ale nabídnutou šanci neproměnil.

Do druhého poločasu jsme vstoupili mnohem opatrněji a hra se víceméně vyrovnala. Dlouho se však hosté (a bohužel ani my) do žádného přímého ohrožení branky nedostávali. Pomohla jim k tomu až naše chyba ve středu obrany, kdy z rychlého protiútoku hosté snížili v 76.minutě na 1:3. V 83.minutě se však uvolnil Davtyan a střelou z úhlu znovu navýšil naše vedení na 4:1. V 87.minutě pak brankář jen vyrazil střelu Sládka a pohotovou dorážkou se prosadil Vejvalka – 5:1.

Vítězstvím a zejména výkonem z prvního poločasu jsme určitě potěšili naše příznivce, kteří za námi do domácího azylu v Řeznovicích musí dojíždět.
  Komentář ostatní:
  - - -
  Foto:   
  Video:   
  Poznámka:   

print Formát pro tisk