DOMÁCÍ   Troubsko   vs.   FC Ivančice   HOSTÉ
8 : 0   poločas:  ( 4 : 0 )
Rozhodčí:  Harásek Bohumil - Kačanolli Fitim, Barák Petr Hřiště:  - - -
Delegát svazu:  - - - Počet diváků: 40
34. Ryšavý David, 36. Ryšavý David, 38. Ryšavý David, 40. Kotol Martin, 69. Korol Yaroslav, 76. Korol Yaroslav, 85. Soukop Martin, 87. Korol Yaroslav  BRANKY
brankář: Šic
obránci: Došek , Sedláček , Páviš , Lengyel
záložníci: Vejvalka , Foral , Sysel , Ondrák
útočníci: Davtyan , Sojka
trenér: Petr Krejčík

Hrát utkání s lídrem tabulky na 2x 30 minut, prohráli bychom pouze 1:0!! V prvním poločase jsme dlouho drželi krok a ve 33. minutě jsme ještě za stavu 0:0 promarnili nadějný protiútok dvou našich hráčů proti jedinému domácímu obránci. Bohužel hned z protiútoku jsme chybovali v obraně a domácím jsme usnadnili vstřelení úvodní branky zápasu – 1:0. Bohužel pak následoval neuvěřitelný kolaps v naší hře a domácí během 4 minut vstřelili další tři branky?!?!?!

Ve druhém poločase už domácí kontrolovali hru, ale do přímého zakončení se dlouho nedostávali. Bohužel jsme nevydrželi v soustředěné hře a v konci zápasu opět odpadli, čehož soupeř využil ke vstřelení dalších branek až na hrozivých 8:0.

Nejen těžký výprask, ale zejména předvedená (velmi špatná!) hra stojí za velké zamyšlení a snad nás trochu nakopne nejen do příštího (posledního podzimního) zápasu, ale hlavně do kvalitnější přípravy na jarní část sezóny.