DOMÁCÍ   FC Ivančice   vs.   Kupařovice   HOSTÉ
6 : 1   poločas:  ( 2 : 1 )
Rozhodčí: Urbánek Pavel - Hůlka Michal, Urbánek Tomáš Hřiště: Řeznovice
Delegát svazu:  - - - Počet diváků: 60
7. Došek Dominik, 32. Došek Dominik, 51. Čožík Tomáš, 70. Lengyel Aleš, 76. Došek Dominik (pen.), 85. Čožík Tomáš  BRANKY  23. Probošt David
brankář: Fišer
obránci: Lengyel (83´ Ondrák) , Sedláček , Fuchs , Šedrla
záložníci: Krtička (74´ Šacher)   , Štěpanovský , Holý , Sládek (50´ Čermák)
útočníci: Čožík  , Došek (77´ Gacov)
trenér: Petr Krejčík

V předposledním podzimním kole jsme na hřišti v Řeznovicích přivítali mužstvo Kupařovic. Do první šance jsme se dostali po kombinaci na levé straně, ale střelu Tomáše Čožíka stačila domácí obrana srazit na rohový kop. V 7.minutě se po centrovaném míči prosadil na zadní tyčce Dominik Došek a vstřelil úvodní branku utkání – 1:0. Ve 12.minutě jsme zbytečně faulovali před šestnáctkou, ale hosté z trestného kopu trefili pouze břevno naší branky. Ve 14.minutě přihrál Došek na Čožíka, ale jeho střelu brankář hostí vyrazil. Ve 23.minutě jsme chybovali při rychlém protiútoku hostí a jejich útočník vyrovnal na 1:1. Ve 26.minutě trefil Čožík pouze břevno branky hostí. Ve 32.minutě si na centrovaný míč Krtičky naběhl Došek a vrátil nás zpět do vedení 2:1.

V úvodu druhého poločasu, v 51.minutě se prosadil Tomáš Čožík a zvýšil na 3:1. Od této chvíle už jsme měli utkání pod kontrolou. V obraně jsme si počínali zodpovědně a směrem dopředu jsme poměrně dobře kombinovali a dostávali se do šancí. V 60.minutě vyrazil Doškovi hlavičku výborným zákrokem brankář hostí, ale v 70.minutě už nestačil na křižnou střelu Aleše Lengyela, která přesně zapadla k tyči – 4:1. V 76.minutě jsme dostali možnost zahrávat pokutový kop, který Došek s přehledem proměnil a vstřelil svoji třetí branku v utkání – 5:1. V závěru se v 85.minutě prosadil ještě jednou Čožík, když střelou z 18-ti metrů trefil přesně k tyči – 6:1. Utkání jsme zvládli nejen výsledkově, ale i výkon snesl přísnější měřítko. Teď nám zbývá doufat, že jej potvrdíme i v posledním podzimním utkání doma na Slovanu s Troubskem …