Kategorie: Muži B - příspěvky k týmu, 2017 / 2018 - 14. kolo

DOMÁCÍ   Tišnov B   vs.   FC Ivančice   HOSTÉ
4 : 0   poločas:  ( 3 : 0 )
Rozhodčí: Daniel Petr - Flodr Zdeněk, Havlát Jakub Hřiště:  - - -
Delegát svazu:  - - - Počet diváků: 80
14. Mičánek Tomáš, 18. Marvan Tomáš, 41. Zdražil Tomáš, 48. Marvan Tomáš  BRANKY
brankář: Šic

Došek , Sedláček , Páviš , Lengyel

záložníci: Krtička , Fuchs (46´ Adam) , Holý , Ondrák

Čermák , Bořil T. (54´ Šacher)

trenér: Petr Krejčík

Odložené utkání z úvodu jara nám bylo přiděleno sehrát na prvního máje. Domácí byli jednoznačnými favority a svoji úlohu i zejména v prvním poločase potvrzovali. My jsme nastoupili příliš ustrašeně a nechávali jsme soupeři spoustu místa ke kombinaci, díky které se dostávali k centrům nebo k přímému ohrožení naší branky. Výsledkem jejich převahy byli postupně branky ve 14., 18, a 41. minutě a poločasový stav 3:0 :-(

Druhý poločas začal bohužel stejně jako ten první a soupeř hned z první příležitosti ve 48. minutě zvýšil vedení již na 4:0 a to ještě v 54. minutě domácí nastřelili tyč naší branky. Až potom jsme se, i díky výraznému zvolnění domácích, dokázali dostat k protiútoku a i k nějakému zakončení. V 63. minutě vyrazil brankář domácích střelu Čermáka z 12-ti metrů na rohový kop. V 70. minutě se pěkně trefil přímo z voleje Holý, ale jeho střela šla těsně nad branku. Za celkově slabý výkon nám bohužel nebyla dopřána ani čestná branka, když střela Ondráka v 80. minutě pouze orazítkovala břevno domácí branky.