Kategorie: Muži B - příspěvky k týmu, 2017 / 2018 - 16. kolo

DOMÁCÍ   TJ Sokol Popůvky   vs.   FC Ivančice   HOSTÉ
4 : 1   poločas:  (  3 : 1 )
Rozhodčí: Moder Patrik - Jan Durďák, Králíček Tomáš Hřiště:  - - -
Delegát svazu:  - - - Počet diváků: 50
14. Gross Pavel, 30. Goldmann Jan, 38. Gross Pavel, 88. Jiskra Mike  BRANKY  8. Wascher Radim
brankář: Šic
obránci: Došek (83´ Ondrák) , Štěpanovský , Páviš , Lengyel (75´ Sojka)
záložníci: Krtička (79´ Sedláček) , Foral , Viklický , Sládek

Holý , Wascher

trenér: Petr Krejčík

Utkání v Popůvkách jsme začali velmi dobře. Hned v úvodu dvakrát střílel David Viklický, ale obě střely šly mimo branku domácích. V 7. minutě se před brankáře domácích dostal Kuba Holý, který jeho střelu stačil vyrazit. V 8. minutě si výborně narazil míč Radim Wascher s Holým a střelou k tyči vstřelil úvodní branku zápasu – 0:1. Ve 12. minutě byl faulován v pokutovém území Viklický, ale píšťalka rozhodčího zůstala němá. V podstatě z protiútoku jsme chybovali ve středu obrany a domácí tečovanou střelou vyrovnali na 1:1. Naše hra najednou ztratila tempo i přesnost. Ve 30. minutě jsme měli špatně obsazené hráče domácích při rohovém kopu a hlavička jednoho z nich se odrazila od nohy našeho obránce do vlastní branky – 2:1. Ve 38. minutě zahráli domácí trestný kop z velké dálky a přímá střela překvapivě zapadla pod břevno naší branky – 3:1.

Ve druhém poločase jsme chtěli s výsledkem ještě něco udělat. Získali jsme územní převahu, ale naší hře chyběl větší pohyb a rychlejší kombinace. Přesto jsme se do několika příležitostí dostali. V 52. minutě střílel Rosťa Sládek z trestného kopu jen těsně nad branku. V 58. minutě se k zakončení nedostal Holý a v 63. minutě střílel z úhlu Sládek jen do brankáře domácích. V 72. minutě ani nadvakrát nedokázal trefit poloprázdnou branku domácích Krtička. Těsně před koncem utkání v 88. minutě se domácí dostali do ojedinělého brejku do naší otevřené obrany a zvýšili na konečných 4:1. Mrzí nejenom vysoká porážka, ale především (s výjimkou úvodní čtvrthodiny) matný výkon většiny hráčů.