DOMÁCÍ   Tišnov B   vs.   FC Ivančice   HOSTÉ
0 : 6   poločas:  ( 0 : 3 )
Rozhodčí: Kong Xianghao - Koryčanská Ilona, Meng Lingyang Hřiště: Dolní Loučky
Delegát svazu:  - - - Počet diváků: 48
   BRANKY  8. Sedláček Vítek, 30. Jacko Tomáš, 31. Jacko Tomáš, 55. Jacko Tomáš, 58. Jacko Tomáš, 74. Krtička Jiří
brankář: Šnepfenberg
obránci: Lengyel , Sedláček , Páviš , Šedrla (58´ Došek)
záložníci: Krtička , Foral , Štěpanovský , Sládek
útočníci: Krystýnek (55´ Davtyan) , Jacko T.
trenér: Petr Krejčík

K dalšímu důležitému utkání v boji o záchranu v okresním přeboru jsme odjeli do Dolních Louček, kde svá utkání hraje béčko Tišnova. Na nepříliš kvalitní travnaté ploše se víc čekal boj, než líbivé kombinace. Přesto jsme do zápasu vstoupili s chutí a soupeře od začátku výrazně přehrávali. Již ve 2. minutě se před brankáře domácích protlačil Tomáš Jacko, ale jeho střela šla pouze nad branku. V 8. minutě se po rozehraném rohovém kopu nejlépe zorientoval ve skrumáži Víťa Sedláček a prostřelil domácího brankáře – 0:1. I v dalším průběhu prvního poločasu jsme si udržovali územní převahu, ale na další branky jsme si museli počkat až do 30. respektive 31. minuty, kdy se v koncovce dvakrát prosadil Tomáš Jacko a poločasový výsledek 0:3 byl s ohledem na další šance pro domácí ještě milosrdný.

Ve druhém poločase se jako první dostal ve 49. minutě do zakončení Dan Krystýnek, ale hlavou z 5-ti metrů netrefil branku. V 55. minutě se potřetí v zápase prosadil aktivní Tomáš Jacko a zvýšil již na 4:0. V 58. minutě se v pokutovém území uvolnil Davtyán a přihrávkou vybídl Tomáše Jacka, který tak definitivně zahnal „černou můru“ z promarněných šancí z Vojkovic a s přehledem proměnil – 5:0. Konečnou podobu výsledku dala 74. minuta, kdy se střelou z úhlu prosadil Jirka Krtička – 6:0. Jedinou vážnější situaci si domácí „vypracovali“ v 79. minutě po naší lehkovážné ztrátě míče v šestnáctce, kdy domácí útočník nastřelil tyč naší branky. Utkání se pak už jen dohrávalo a my si za vítězství mohli odvézt tři body.