DOMÁCÍ   FC Ivančice   vs.   Blučina   HOSTÉ
Rozhodčí: Kačanolli Fitim - Zach Petr, Titz Martin Hřiště: Řeznovice
   BRANKY  60. Pacanda Milan, 91. Pacanda Milan
obránci: Došek (57´ Holý) , Sysel , Páviš , Lengyel
záložníci: Krtička (68´ Sedláček) , Foral , Bořil , Sládek
útočníci: Jacko T. , Krystýnek (62´ Davtyan)
trenér: Petr Krejčík
V dalším jarním kole jsme v Řeznovicích uvítali mužstvo Blučiny a chtěli jsme navázat do dobrý výsledek i výkon z Tišnova. První poločas byl vyrovnaný. Do první šance se dostal v 18. minutě Rosťa Sládek, ale brankář jeho střelu vyrazil. Hosté zahrozili ve 25. minutě, ale Matěj Šnepfenberg byl pozorný. Ve 30. minutě střílel David Bořil, ale i jeho střelu brankář chytil. Ve 40. minutě se k zakončení dostal Tomáš Jacko, ale střela podél brankáře šla vedle branky. Druhý poločas jsme začali velmi aktivně a už ve 48. minutě běžel sám na branku Jirka Krtička, ale neproměnil. Ve 49. minutě přihrál Jirka Davidu Bořilovi, ale jeho střela pouze otřásla břevnem branky hostí. V 52. minutě se v další stoprocentní šanci ocitl Dan Krystýnek, ale jeho střela šla trestuhodně mimo branku. V 60. minutě se na hranici šestnáctky uvolnil hráč hostí a křižnou střelou trefil přesně k tyči 0:1. V dalším průběhu zápasu jsme se snažili alespoň o vyrovnání, ale šance Holého i Sládka brankou neskončila. Naopak už v nastaveném čase se hosté dostali do brejku a zvýšili na konečných 0:2. V utkání jsme bohužel neproměnili hned několik tutovek a hosté nás z jediné pološance vyškolili a odvezli si všechny body.