DOMÁCÍ   FC Ivančice   vs.   Říčany   HOSTÉ
Rozhodčí: Urbánek Jiří - Hůlka Michal, Jeřábek Dalibor Hřiště: Řeznovice
36. Davtyán Arman  BRANKY  3. Dufek Adam, 35. Šuvada Pavel, 70. Dufek Adam
obránci: Došek , Sedláček (67´ Knotek), Páviš , Šedrla
záložníci: Krtička , Foral , Holý , Galstyan
útočníci: Sládek , Krystýnek (35´ Davtyan)
trenér: Petr Krejčík

Utkání se soupeřem z Říčan jsme na „domácím“ hřišti v Řeznovicích nezačali dobře a už ve 3. minutě, po chybě v obraně, jsme dostali branku – 0:1. Ve 12. minutě mohl srovnat Kuba Holý, ale jeho střela šla jen těsně vedle branky. Ve 35. minutě jsme opět nechali soupeři příliš prostoru před šestnáckou a jejich hráč pohodlně zvýšil na 0:2. Hned z protiútoku ve 36. minutě se nám podařilo (jedna z mála akcí za celý zápas?!) snížit, když Holý přihrál před branku a Davtyán byl u míče dřív než obrana i brankář hostí – 1:2.

Ve druhém poločase jsme chtěli nepříznivý výsledek otočit, ale spousta nepřesností v kombinaci, malý pohyb, slabý důraz v soubojích ... to všechno nás sráželo.  Bohužel jsme ani nestíhali zachytávat rychlé protiútoky soupeře, který jeden z nich využil v 70. minutě a hlavou zvýšili na 1:3. Zápas se nám vůbec nepovedl a většina hráčů předvedla podprůměrný výkon, za který jsme si bohužel ani bodovat nezasloužili.