DOMÁCÍ   FC Ivančice   vs.   Veverská Bítýška   HOSTÉ

28. Došek Dominik  BRANKY  15. Ostrý Pavel, 52. Ostrý Pavel, 80. Novák Václav

Došek , Sedláček , Páviš , Šedrla

Krtička (57´ Ryška) , Foral (66´ Ondrák) , Štěpanovský , Lengyel

Holý , Sojka

trenér: Petr Krejčík

Čtvrté utkání během 10-ti dní. To byla porce, která nás v dalším vloženém zápase čekala. Tentokrát jsme na hřišti v Řeznovicích přivítali druhý tým tabulky – Veverskou Bítýšku. Favorit utkání byl jasně daný, ale my jsme chtěli o body zabojovat a případně překvapit, což se nám hlavně v prvním poločase dařilo. V 9. minutě se sám před brankáře dostal Lengyel, ale jeho střela skončila bohužel vysoko nad brankou. V 15. minutě se hosté prosadili ze standardní situace a hlavou vstřelili úvodní branku – 0:1. Ve 21. minutě se k odraženému míči dostal Sojka, ale sám před brankářem mu jen střelou z 10-ti metrů „vyprášil“ rukavice. Ve 28. minutě se z dobrých 28 metrů opřel do míče Dominik Došek a vymetl pavučinu v levé šibenici – 1:1.

Do druhého poločasu vstoupili mnohem lépe hosté. Nám se nedařilo udržet míč a tak sílil tlak hostí a tím i počet standardních situací. Po jedné z nich v 52. minutě znovu hlavou mířil přesně hráč hostí – 1:2. Přes naši snahu se nám i nadále nedařilo a hosté využívali našich chyb k ohrožení branky. To se jim nakonec podařilo, když v 80. minutě střelou k tyči proměnili trestný kop z hranice šestnáctky – 1:3. Po nadějném a vyrovnaném prvním poločase jsme v tom druhém už nestačili se silami a prohráli.