DOMÁCÍ   Měnín   vs.   FC Ivančice   HOSTÉ
4 : 1   poločas:  ( 2 : 0 )
Rozhodčí: Oujezdský Jan - Koryčanská Ilona, Harásek Bohumil Hřiště:  - - -
Delegát svazu:  - - - Počet diváků: 100
34. Kučera Lukáš, 40. Ondrůj Enrigue, 72. Aujeský Jan (pen.), 92. Lacko Radim  BRANKY  76. Holý Jakub
brankář: Bobela
obránci: Došek (56´ Krystýnek) , Páviš , Štěpanovský , Lengyel
záložníci: Krtička , Foral , Bořil , Sládek
útočníci: Davtyán , Holý
trenér: Petr Krejčík

Předchozí týden, kdy jsme sehráli tři utkání v sedmi dnech, se podepsal na zvýšeném počtu zraněných hráčů a my do Měnína cestovali pouze s 12-ti hráči. Přesto jsme byli domácím vyrovnaným soupeřem a o výsledku rozhodly spíše naše individuální chyby. Soupeř se dostal do vedení až ve 34. minutě, kdy jsme špatně reagovali na kolmou přihrávku a útočník sám před brankářem nezaváhal – 1:0. Ve 40. minutě jsme ztratili míč ve středu hřiště, při brejku domácích pomezní rozhodčí signalizoval ofsajd, naši hráči přestali hrát a soupeř vstřelil druhou branku, kterou hlavní rozhodčí překvapivě uznal – 2:0.

Druhý poločas jsme začali aktivněji a snažili se průběžný stav zkorigovat. V 54. minutě střílel z dobré pozice Davtyán, ale netrefil branku. V 65. minutě po kombinaci středem hřiště běžel sám na branku Foral, ale domácí brankář jeho střelu vyrazil na roh. V 72. minutě posoudil rozhodčí běžecký souboj dvou hráčů jako faul našeho a odpískal penaltu. Tu nejprve náš brankář chytil, ale rozhodčí ji nechal opakovat pro brzké vběhnutí hráčů do šestnáctky. S druhým pokusem už domácí naložili lépe a zvýšili na 3:0. V 76. minutě se uvolnil Kuba Holý a prudkou ranou k tyči snížil na 3:1. V 78. minutě se Kuba dostal do další šance, ale tentokrát jeho střela postrádala razanci a domácí brankář ji chytil. Závěr utkání už jsme však bohužel dohrávali se dvěma zraněnými hráči a navíc jsme v 92. minutě vyrobili zbytečnou chybu v rozehrávce, kterou domácí potrestali čtvrtým gólem v naší síti.