DOMÁCÍ   Pozořice   vs.   FC Ivančice   HOSTÉ
Rozhodčí: Jan Durďák - Urbánek Jiří, Havlát Jakub Hřiště:  - - -
3. Slavík Tomáš, 51. Slavík Tomáš, 83. Slavík Tomáš  BRANKY  43. Holý Jakub
obránci: Šacher , Fuchs , Sedláček , Šedrla
záložníci: Krtička , Bořil , Jacko O. , Holý
útočníci: Sládek , Davtyan (53´ Gacov)
trenér: Petr Krejčík

Začátek zápasu nám nevyšel, když hned ve 3. minutě domácí využili naši ztrátu míče ve středu hřiště k rychlému protiútoku a vstřelení úvodní branky zápasu – 1:0. Hra se potom opticky vyrovnala, ale žádné z mužstev se nedokázalo dostat k zakončení. V závěru poločasu jsme přeci jen trochu přidali a získali mírnou převahu. Nejprve ve 36. minutě Krtička nastřelil pouze tyč branky domácích, ale ve 43. minutě se křižnou střelou prosadil Kuba Holý a vyrovnal na 1:1.

I úvod druhého poločasu jsme nezachytili a domácí v 51. minutě zvýšili na 2:1. Bohužel už jsme na výkon z konce prvního poločasu nenavázali a naše hra byla čím dál tím horší, nepřesnější a bez jakéhokoliv nápadu a pohybu. Domácí se v poklidu bránili a když v 81. minutě využili naší chyby ke vstřelení branky na 3:1 bylo o výsledku rozhodnuto. I když v 82. minutě mohl ještě utkání zdramatizovat Krtička, v jasné brankové příležitosti ale pouze nastřelil domácího brankáře. Nestalo se a my po velmi špatném výkonu zbytečně prohráli.