Kategorie: Muži B - příspěvky k týmu

Muži B - 9. kolo

29.09.2019 FCI - Říčany 6:1

Sezóna:   2019 / 2020
Soutěž:   Okresní přebor
  Muži B
Kolo:  09.  Datum zápasu:   29.09.2019
DOMÁCÍ   FC Ivančice   vs.   Říčany   HOSTÉ
6 : 1   poločas:  ( 3 : 0 )
Rozhodčí: Richter František - Žáková Simona, Staněk Jaroslav Hřiště: Řeznovice
Delegát svazu:  - - - Počet diváků: 60
9. Holý Jakub, 11. Rajsigl Štěpán, 29. Čožík Tomáš, 62. Čožík Tomáš, 67. Štěpanovský Martin, 82. Čožík Tomáš  BRANKY  81. Dufek Adam
  ČK  
  ŽK  
  Sestava FC Ivančice:
brankář: Fišer
obránci: Lengyel , Šacher , Páviš , Šedrla (47´ Sedláček)
záložníci: Jacko O. , Štěpanovský , Holý , Sládek
útočníci: Čožík  , Rajsigl (49´ Davtyan)
střídající:  
vedoucí:  
trenér: Petr Krejčík
  Sestava soupeře:
brankář:  
obránci:  
záložníci:  
útočníci:  
  Komentář FC Ivančice:

Po neúspěchu v Pozořicích jsme cítili potřebu v domácím utkání bodovat. Což se nám zejména díky výrazné pomoci Tomáše Čožíka - ikony klubu z posledních deseti let – podařilo. I výkony ostatních hráčů byly diametrálně odlišné od předchozího utkání. Zápas jsme měli od začátku pod kontrolou a postupně narůstalo i skóre. V 9. minutě se po kombinaci ve středu hřiště prosadil Kuba Holý – 1:0. V 11. minutě si s přihrávkou Ondry Jacka skvěle poradil Štěpán Rajsigl a zvýšil na 2:0. Ve 29. minutě se po rychlém protiútoku prosadil i Tomáš Čožík – 3:0. Při dalších příležitostech (Čožík, Rajsigl, Holý, Jacko) jsme byli buď nepřesní v zakončení nebo zasáhl brankář hostí.

            I ve druhém poločase jsme pokračovali v dobré kombinační hře, ze které pramenily i další šance. V 52. minutě neproměnil sólový nájezd Davtyan a v 56. minutě střelu Sládka skvěle vyrazil brankář hostí. V 62. minutě se však prosadil Tomáš Čožík a zvýšil na 4:0. V 67. minutě se po dalším z útoků dostal do zakončení Martin Štěpanovský a nezaváhal – 5:0. V závěru utkání jsme si vybrali slabší chvilku, když v 81. minutě se po naší ztrátě míče hosté dostali do brejku, který zakončili vstřelením branky na 1:5. V 82. minutě se však potřetí v tomto utkání prosadil Tomáš Čožík a brankou na 6:1 stanovil konečný výsledek.
  Komentář ostatní:
  - - -
  Foto:   
  Video:   
  Poznámka:   

print Formát pro tisk