DOMÁCÍ   SK Blažovice   vs.   FC Ivančice   HOSTÉ
Rozhodčí: Urbánek Jiří, Koryčanská Ilona, Pindeš Miroslav Hřiště:  - - -
41. Čtvrtečka Václav, 50. Dvořák Michael  BRANKY
obránci: Došek  Sedláček  Páviš  Lengyel
záložníci: Krtička (71´ Fuchs) Sysel  Sládek  Ondrák (61´ Bořil T.)
útočníci: Davtyan  Sojka  (53´ Galstyan)
trenér: Petr Krejčík

Po vydařeném domácím utkání jsme do Blažovic odjížděli s nadějí na bodový zisk. Bohužel několik nucených absencí trochu zamíchalo se sestavou, což se promítlo v celkové souhře i nasazení. První brankovou příležitost jsme si přesto vypracovali my v 15. minutě, když se k odraženému míči dostal Došek, ale jeho střelu ze tří metrů stačila srazit noha domácího obránce na roh. Ve 24. minutě včasným vyběhnutím a odvážným skokem na míč zlikvidoval šanci domácích Šic. Ve 29. minutě přistrčil ve středu hřiště Sojka míč mezi obránce a Davtyan běžel sám na branku. Jeho střelu však brankář domácích stačil vyrazit na rohový kop. Ve 41. minutě jsme si nepohlídali rohový kop a domácí hlavou vstřelili úvodní branku zápasu – 1:0. Do druhého poločasu jsme chtěli vstoupit aktivněji, ale hned na úvod v 50. minutě jsme udělali chybu ve středu obrany a domácí útočník svůj sólový nájezd na naši branku proměnil – 2:0. Naše odpověď mohla přijít vzápětí, ale v 53. minutě selhal ve stoprocentní šanci sám před brankářem Krtička a nedal. V 56. minutě našel Galstyan přihrávkou volného Davtyana, který z osmi metrů sám před brankou nedokázal prostřelit brankáře domácích. V 65. minutě se z mírného úhlu dostal sám před branku domácích Galstyan, ale jeho střela levou nohou šla pouze vedle branky. Přestože jsme si ve druhém poločase vytvořili mírnou převahu, chyběl naší hře větší pohyb, důraz i moment překvapení. Domácí se pak ve zbytku utkání celkem v pohodě ubránili a utkání dovedli do vítězného konce.