DOMÁCÍ   FC Ivančice   vs.   Troubsko   HOSTÉ
3 : 2   poločas:  ( 0 : 2 )
Rozhodčí: Solfronk David - Žáková Simona, Harčárová Tereza Hřiště:  - - -
Delegát svazu:  - - - Počet diváků: 50
58. Došek Dominik, 70. Jacko Ondřej, 87. Štěpanovský Martin  BRANKY  10. Šedrla Daniel, 25. Hattoň Lubomír
brankář: Fišer
obránci: Šacher (56´ Čožík) , Sedláček , Fuchs (22´ Jacko T.) , Šedrla
záložníci: Krtička (69´ Gacov) , Štěpanovský , Holý , Sládek
útočníci: Jacko O. , Došek (85´ Ondrák)
trenér: Petr Krejčík

V posledním podzimním kole jsme na hřišti v Ivančicích přivítali mužstvo Troubska. Od začátku zápasu nás hosté překvapili aktivním přístupem. Nám chyběl pohyb, nasazení a příliš často jsme ztráceli míč. Hosté již v 10. minutě využili našeho zaváhání v obraně a zblízka vstřelili úvodní branku utkání – 0:1. Ve 20. minutě se nepříjemně zranil Fuchs a když jsme ve 25. minutě znovu inkasovali na 0:2 nevypadalo to s námi vůbec dobře. Naštěstí jsme cca od 30. minuty vyrovnali hru a snažili se s utkáním ještě něco udělat. Ve 32. minutě dorážel Jirka Krtička sám před brankářem, ale mířil příliš vysoko. Ve 40. minutě pak sražení Tomáše Jacka v pokutovém území hlavní rozhodčí neposoudil jako faul a nechal pokračovat ve hře.

Do druhého poločasu jsme vstoupili mnohem lépe a soupeře zatlačili na jeho polovinu. V 58. minutě nám vyšla výborná kombinace přes několik hráčů, na jejímž konci byl Dominik Došek a snížil na 1:2. V 70. minutě už bylo vyrovnáno díky střele Ondry Jacka – 2:2. I nadále jsme pokračovali v aktivní hře a toužili jsme špatně rozehrané utkání otočit a vyhrát. To se podařilo v 87. minutě, když po rychlém protiútoku zatáhl míč Tomáš Čožík a přihrál nabíhajícímu Martinu Štěpanovskému, který prudkou ranou otočil výsledek v náš prospěch – 3:2. V závěru zápasu, v 89. minutě mohl zvýšit střídající Michal Ondrák, ale sám před brankářem mu míč v poslední chvíli uskočil. Po výrazně zlepšeném výkonu v druhém poločase jsme se tak mohli radovat z důležitého vítězství.