DOMÁCÍ   Kupařovice   vs.   FC Ivančice   HOSTÉ
Delegát svazu:  - - - Počet diváků:  - - -
obránci: Došek (50´ Ondrák) , Páviš , Sysel , Šedrla
záložníci: Lengyel , Foral , Bořil (79´ Bobela) , Holý
útočníci: Davtyán (71´ Gacov) , Jacko T.
trenér: Petr Krejčík

Poslední kolo sezóny 2018/19 jsme odehráli na hřišti v Kupařovicích. V úvodu utkání jsme byli lepším týmem a už v 7. minutě se do brankové příležitosti dostal Lengyel, ale nedal. V 11. minutě se po pěkné kombinaci několika hráčů dostal sám před brankáře Aleš Lengyel a prudkou střelou k tyči vstřelil úvodní branku 0:1. Bohužel v 17. minutě jsme při dlouhém nákopu za obranu zaváhali a domácí toho využili k vyrovnání na 1:1. V 19. minutě se do dobré příležitosti dostal Tomáš Jacko, ale hlavou pouze přestřelil branku domácích. Ve 21. minutě jsme nezachytili průnik domácího útočníka, který otočil skóre na 2:1. Zbývající část prvního poločasu jsme dohrávali v útlumu, přestali jsme běhat a nedařilo se nám držet míč.

Do druhého poločasu jsme vstoupili lépe a snažili se o ohrožení domácí branky. Bohužel jsme v 57. minutě zbytečně ztratili míč a domácí z rychlého protiútoku zvýšili již na 3:1. Ve zbývající části zápasu jsme sice měli mírnou převahu, ale bez přímého ohrožení branky domácích. Snad jen šance Jacka ze 79. minuty mohla zápas ještě zdramatizovat, ale sám před brankářem jej nedokázal prostřelit. Konec zápasu si domácí už pohlídali a my se tak ze sezónou loučili prohrou, ale ziskem 31 bodů jsme skončili na 10. místě v tabulce a udrželi okresní přebor i pro příští rok.