03.09.2019

2. kolo

Oslavany – Ivančice B                2 : 0  (1 : 0)

Střelci :           20´  domácí                 1:0

67´  domácí                 2:0

Fišer

Došek , Foral , Páviš , Fuchs (78´ Šacher)

Krtička (83´ Davtyan) , Jacko O. ,Viklický (51´ Štěpanovský) , Sládek (78´ Ondrák)

Holý , Jacko T. (86´ Sedláček)

Domácí nás předčili v nasazení, důrazu a zejména při proměňování brankových příležitostí a zaslouženě získali všechny body.

3. kolo

Ivančice B – Měnín             0 : 2  (0 : 1)

Střelci :           34´  hosté                    0:1

57´  hosté                    0:2

Fišer

Došek (67´ Lengyel) , Foral , Páviš , Šedrla (56´ Šacher)

Krtička (56´ Davtyan) , Jacko O. , Štěpanovský (75´ Ondrák) , Sládek

Holý , Rajsigl

Přes snaživý výkon byl soupeř fotbalovější a zkušenější. Po vstřelených brankách si už celkem v pohodě pohlídal vítězství.

4. kolo

Blažovice – Ivančice B                3 : 1  (2 : 1)

Střelci :           20´  domácí                1:0

41´  Ondrák                1:1

45´  domácí                2:1

87´  domácí                3:1

Fišer

Došek , Páviš , Fuchs , Šacher

Krtička (72´ Sedláček) , Štěpanovský , Sládek , Ondrák (42´ Knotek  65´ Lengyel)

Rajsigl , Bořil

V první půli jsme neproměnili několik příležitostí. Domácí se pak po naší chybě v závěru prvního poločasu ujali vedení, které z brejku v posledních minutách zápasu potvrdili. Náš výkon, zejména v druhém poločase, byl velmi špatný a odevzdaný.