DOMÁCÍ   FC Ivančice   vs.   Ořechov   HOSTÉ
6 : 0   poločas:  ( 3 : 0 )
Rozhodčí: Kodras Tomáš - Staněk Jaroslav, Jeřábek Dalibor Hřiště: Řeznovice
Delegát svazu:  - - - Počet diváků: 50
13. Rajsigl Štěpán, 22. Rajsigl Štěpán, 37. Rajsigl Štěpán, 61. Rajsigl Štěpán, 64. Štěpanovský Martin, 67. Došek Dominik  BRANKY
brankář: Fišer
obránci: Šacher , Fuchs , Páviš , Lengyel
záložníci: Krtička , Foral , Holý , Sládek
útočníci: Došek (81´ Sedláček)  , Rajsigl (63´ Štěpanovský)
trenér: Petr Krejčík

Po katastrofálním vstupu do sezóny jsme už potřebovali bodovat, ale soupeřem nám byl tým z Ořechova, který naopak všechny předchozí zápasy vyhrál. Hned v 1. minutě se uvolnil útočník hostí a střelou z hranice šestnáctky nastřelil břevno naší branky. V dalším průběhu prvního poločasu (a vlastně celého zápasu) jsme však převzali iniciativu a byli lepším mužstvem. Ve 13. minutě načal soupeře svojí první brankou Štěpán Rajsigl, když z rychlého protiútoku s přehledem zakončil – 1:0. Ve 22. minutě se Štěpán v podobné situaci znovu prosadil a zvýšil na 2:0. Ve 35. minutě z bezprostřední blízkosti přestřelil branku Kuba Holý, ale naštěstí vzápětí, ve 37. minutě, dala naší hře klid další branka Rajsigla – 3:0. Ve 44. minutě měl další brankovou příležitost Štěpán, ale tentokrát jej vychytal brankář hostí.

I ve druhém poločase jsme pokračovali v kvalitním výkonu. Nejprve však Došek neproměnil stoprocentní šanci, když z osmi metrů nastřelil pouze brankáře hostí. V 61. minutě se uvolnil přes obránce Rajsigl a vstřelil již svoji čtvrtou branku v utkání – 4:0. V 64. minutě se hned po svém nástupu na hřiště prosadil Martin Štěpanovský a zvýšil již na 5:0. V 67. minutě se konečně prosadil i Dominik Došek, který zužitkoval výbornou přihrávku Sládka a střelou k tyči nedal brankáři šanci – 6:0. V 69. minutě dostali hosté příležitost zahrávat pokutový kop, ale Martin Fišer střelu hráče hostí vystihl a penaltu vyrazil. Ve zbývajícím čase už jsme si vysoké vedení pohlídali a mohli se tak radovat nejen z dobrého výkonu, ale především z prvních získaných bodů. Doufejme, že podobný výkon zopakujeme i v dalším utkání ve Vojkovicích …