DOMÁCÍ   Vojkovice B   vs.   FC Ivančice   HOSTÉ
Rozhodčí: Tomsa Jindřich - Barák Petr, Klein Josef Hřiště:  - - -
30. Poláček Petr, 51. Poláček Radek  BRANKY  2. Jacko Tomáš
obránci: Došek , Sysel , Páviš , Fuchs (47´ Bořil)
záložníci: Lengyel , Foral (75´ Sedláček) , Holý , Galstyan (54´ Davtyan)

Jacko T. (75´ Ondrák) , Sládek

trenér: Petr Krejčík

Utkání ve Vojkovicích jsme začali dobře a už ve 2. minutě využili zaváhání domácí obrany a Tomáš Jacko vstřelil úvodní branku utkání – 0:1. Ve 4. minutě mohl zvýšit Galstyan, ale nedal míči potřebnou razanci ani přesnost. V 18. minutě nás podržel Matěj Šnepfenberg v brance, když vyrazil střelu domácího hráče. V 19. minutě běžel sám na branku Tom Jacko, ale při zakončení přehodil nejen brankáře, ale i branku domácích. Ani další šance Holého a Sládka neskončili brankou a tak nás domácí ve 30. minutě potrestali, když jsme špatně obsadili hráče, který po centru hlavou vyrovnal – 1:1. Ve 33. minutě jsme špatně reagovali na průnik domácího hráče, který však sám před brankou mířil mimo.

V úvodu druhého poločasu střílel z hranice šestnáctky Jacko pouze mimo branku. Ve 49. minutě sám před brankářem neproměnil velkou šanci Sládek. V 51. minutě jsme ve středu hřiště ztratili míč a domácí využili rychlého protiútoku ke vstřelení branky na 2:1. Přes nepříznivý stav jsme i nadále měli uzemní převahu. V 57. minutě nedokázal z 10-ti metrů prostřelit brankáře Sládek. V 63. minutě neproměnil sólový nájezd na branku Bořil. V 70. minutě měl vyrovnání na kopačce Jacko, ale sám před brankářem znovu neproměnil. Ve zbývajícím čase se do konce utkání neprosadil v koncovce ani Holý ani střídající Ondrák. Výsledek utkání se však nepočítá na šance, ale na góly a v tom nás domácí výrazně předčili a vyhráli.