Kategorie: Muži B - příspěvky k týmu

Trojboj "béčka" = 3 utkání v 7 dnech

05.05.2019 Ořechov - FCI 1:2 08.05.2019 Popůvky - FCI 1:3 12.05.2019 FCI - Blažovice 6:2

Hodnocení jednotlivých hráčů i celého mužstva – 21. kolo - 5. 5. 2019

Ořechov - Ivančice B                  1 : 2  (1 : 1)

Střelci :           6´   Burian       1:0

29´ Holý         1:1

78´ Lengyel    1:2

Šnepfenberg

Lengyel , Páviš , Sysel , Šedrla (65´ Fuchs)

Krtička (82´ Ondrák) , Foral , Štěpanovský , Sládek (69´ Davtyán)

Došek (87´ Knotek) , Holý

Neděle 5. května, ale teplota kolem 6-ti stupňů Celsia, prudký studený vítr a déšt... to byly podmínky, které nás „přivítaly“ v Ořechově. Už ve 2. minutě si na centrovaný míč od Doška naběhl Krtička, ale zblízka trefil jen tyč domácí branky. V 6. minutě nás zaskočili domácí a z rychlého protiútoku, střelou k tyči, otevřeli skóre utkání – 1:0. Ve 14. minutě mohl odpovědět Holý, ale míč se odrazil pouze od břevna. Ve 29. minutě jsme však střelou ze střední vzdálenosti vyrovnali – Jakub Holý – 1:1. Ve 34. minutě jsme z protiútoku opět jen orazítkovali tyč domácí branky :-(

Ve druhém poločase začali domácí lépe a vytvořili si mírný tlak, kterému však naše obrana úspěšně odolávala. Nám se dařilo přecházet do rychlých protiútoků, ale střely Forala, Sládka či Doška neměli buď potřebnou razanci nebo přesnost. V 78. minutě prošel obranou domácích Aleš Lengyel a sám před brankářem nezaváhal – 1:2. V závěru nás domácí přitlačili k pokutovému území, ale když se jim nepodařilo z žádné ze standardních situací skórovat, mohli jsme se radovat z důležitého vítězství.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hodnocení jednotlivých hráčů i celého mužstva – 25. kolo - 8. 5. 2019

Popůvky - Ivančice B                  1 : 3  (1 : 0)

Střelci :           8´   Gömö       1:0

70´ Holý         1:1

84´ Davtyán    1:2

90´ Krystýnek 1:3

Bobela

Došek (77´ Krystýnek) , Páviš , Sysel , Lengyel

Krtička (61´ Hledík) , Foral , Štěpanovský , Sládek (71´ Fuchs)

Davtyán (87´ Ondrák) , Holý

V předehrávce 25. kola jsme na druhý květnový svátek odjeli sehrát utkání do Popůvek. Utkání začali lépe domácí, když už v 8. minutě využili zaváhání v naší obraně a střelou k tyči otevřeli skóre zápasu – 1:0. Ve 22. minutě mohl vyrovnat Davtyán, ale sám před brankou pouze nastřelil domácího brankáře. Ani další střely Štěpanovského, Holého, Sládka si cestu do sítě domácích nenašly.

Ve druhém poločase se nám dařilo stupňovat tlak a domácí zatlačit na jejich polovinu hřiště. Po několika příležitostech se nám podařilo vyrovnat, když v 70. minutě vyraženou střelu Štěpanovského pohotově dorazil Kuba Holý – 1:1. I v dalším čase jsme se snažili být aktivní a to se vyplatilo, když si v 84. minutě, před pokutovým územím narazil míč Davtyán a střelou k tyči trefil přesně - 2:1. V závěru se pak hlavou prosadil i Dan Krystýnek a zvýšil na konečných 3:1 v náš prospěch. Za slunečného, ale větrného počasí jsme se tak mohli radovat z vítězství.

Hodnocení jednotlivých hráčů i celého mužstva – 22. kolo - 12. 5. 2019

Ivančice B - Blažovice                6 : 2  (1 : 1)

Střelci :           16´ Dvořák     0:1

25´ vlastní       1:1

60´ Došek       2:1

67´ Davtyán    3:1

70´ Dvořák     3:2

72´ Holý         4:2

76´ Krystýnek 5:2

84´ Holý         6:2

Ahrens

Došek (67´ Krystýnek) , Páviš , Sysel , Lengyel

Krtička , Foral , Štěpanovský , Sládek (52´ Bořil)

Davtyán (78´ Knotek *) , Holý

V dalším „domácím“ zápase hraném v Řeznovicích jsme chtěli napravit poslední špatný výkon na domácím hřišti a hlavně navázat na předchozí dvě výhry, které jsme získali při utkáních venku. Naším soupeřem bylo mužstvo z Blažovic. Zápas jsme začali aktivně a přitlačili soupeře na jeho polovinu. V 15. minutě ve stoprocentní šanci bohužel přestřelil branku hostí Krtička a hned z protiútoku jsme soupeři poskytli možnost přímého kopu, kterou využili ke vstřelení úvodní branky zápasu – 0:1. Přes inkasovanou branku jsme se snažili být aktivní a odměnou bylo vyrovnání po rohovém kopu Sládka z 25. minuty, kdy si hostující obránce srazil centrovaný míč do vlastní branky – 1:1. Ve 36. minutě hlavičkoval zblízka Holý, ale brankář jeho střelu, stejně jako dorážku, stačil vyrazit.

Ve druhém poločase jsme zůstali aktivní a už v 47. minutě jen těsně netrefil branku Davtyán. Ve 49. minutě střílel z dálky Štěpanovský, ale pouze těsně nad branku hostí. V 54. minutě jsme udělali chybu v obraně, ale Nico Ahres střelu útočníka hostí vyrazil. V 60. minutě se ve skrumáži nejlépe orientoval Dominik Došek a z dorážky otočil skóre v náš prospěch – 2:1. V 67. minutě se uvolnil Arman Davtyán a střelou k tyči zvýšil na 3:1. V 70. minutě však hosté využili naší ztráty míče a z rychlého protiútoku snížili na 3:2. V 72. minutě nám však přinesl klid Kuba Holý, když střelou z úhlu prostřelil brankáře hostí – 4:2. V dalších minutách už jsme jasně kontrolovali hru a nejprve v 76. minutě zvýšil Dan Krystýnek na 5:2 a v 84. minutě po trestném kopu Sysla, který brankář hostí vyrazil pouze před sebe, Kuba Holý z dorážky stanovil konečný výsledek na 6:2. Důležité body tak zůstaly doma.