obránci: Šedrla, Šlapanský, Vlasák, Sedláček
záložníci: Lengyel ml., Kleibl, Zoubek, Sládek
střídající: 46. Viklický za Hradila, 53. Adam za Ondráka, 75. Foral za Šedrle
brankář: Kupka
obránci: Urbánek, Hrbek, Sova, Sachinidis
záložníci: Bednář, Dvořáček, Musil, Bojda
útočníci: Koláček, Nguyen

K prvnímu utkání jarní části sezóny muselo ''Béčko'' vycestovat na hřiště Veverské Bítýšky. Domácí se již v první minutě dostali do šance. Tu ovšem pohotovým zákrokem zneškodnil Vozděk. Následujících 10 minut se hra přelévala ze strany na stranu, a to až do 15. minuty, kdy na polovině hřiště vypíchl míč domácímu stoperovi Hradil. S míčem se dostal až do vápna, kde v souboji s vracejícím se obráncem o míč přišel. Ten se odrazil až k Ondrákovi, který neměl problém skórovat. Stav utkání 0:1.

Domácí se k naší bráně snažili dostat nakopávanými míči, zatímco mi se snažili držet míč na zemi. To se nám také vyplatilo v 39. minutě, kdy po vyhraném souboji na naší polovině se míč dostal až k Lengyelovi. Ten nahrávkou pod sebe našel na hranici velkého vápna Kleibla, který míč umístil přímo k tyči. Stav utkání 0:2.

Domácí hrozili převážně ze standartek. To jsme poznali hlavně v 44. minutě, kdy po rohovém kopu umístil hlavou míč do brány domácí Sova. Stav utkání 1:2.

Do druhé poloviny jsme nastoupili bez Hradila, kterého vystřídal Viklický. V 53. minutě došlo k dalšímu střídání, kdy Ondráka střídal Adam. V 57. minutě se skóre opět změnilo, když Viklický dostal míč až za záda domácího brankaře. Stav utkání 1:3.

Hra probíhala stále ve stejném duchu, domácí hráli vše vrchem a my se snažili kombinovat. V 75. minutě střídal Foral a v zápase skončil Šedrla. I přes snahu domácích s výsledkem něco udělat jsme si zbytek zápasu pohlídali, a tak si vezeme domů zasloužené 3 body.