Kategorie: Předpřípravka - příspěvky k týmu

Měsíc náborů "Můj první gól"

Úterý 31.05. 2016 stadion Ivančice

 

„Můj první gól“

 

V úterý 31. 5. 2016 uspořádal fotbalový klub FC Ivančice na městském stadionu podporovanou náborovou akci „Můj první gól“, která se koná pod záštitou asociace FAČR .

Průběhu celé akce se zúčastnili ivančičtí žáci prvních tříd základních škol Vl. Menšíka, T. G. Masaryka a ZŠ Němčice. Na pozvání se našeho náboru zúčastnily i děti z mateřské školy v Čučicích. Na přírodním trávníku a novém hřišti s umělým povrchem se dvě hodinky prohánělo na 126 dětí. Bylo pro ně připraveno spoustu stanovišť, na kterých si mohly vyzkoušet základní fotbalové dovednosti. Kluci a holky se do zdolávání různých úkolů pustily s velkou snahou jeden druhého překonat a šlo jim to opravdu skvěle. Všechny děti si vyzkoušeli slalom s míčem, střelbu na branku, přetahování lanem, hod medicinbalem a samozřejmě fotbal. Trenéři mládežnických mužstev FC Ivančice a paní učitelky navodili krásnou atmosféru celým průběhem akce, až se dětem nechtělo odcházet s pátky do školy na hodiny vyučování. Děti se především dobře bavily a jejich zaujetí pro jednotlivé sportovní aktivity bylo maximální. Na některých dětech, bylo od začátku vidět, že jsou svými rodiči k sportování vedeni a to je jenom dobře.

Na závěr byly chlapci a dívky za svoji snahu odměněny spoustou sladkostí, medailemi, plakáty a diplomy. Každý při odchodu dostal přihlášku do našeho fotbalového klubu a zároveň leták na sportovní vybavení od fotbalové asociace FAČR.

Teď musíme jen doufat, že přijdou mezi nás a svůj volný čas vyplní fotbalovými tréninky a zápasy.

 

print Formát pro tisk