Kategorie: Předpřípravka - příspěvky k týmu

Předpřípravka - jarní sezona OFS

Jaro naší předpřípravky 

     I v jarní části fotbalových soutěží se náš tým předpřípravky zúčastnil soutěže OFS. V tomto pololetí byl zaznamenán větší zájem klubů tuto soutěž hrát, a tak počet přihlášených na jaro se ustálil na dvanácti týmech.

     Naši hráči odehráli čtyři mini turnaje, kde si zvykali na první dotyky s míčem, první branky a první radost z hry zvané fotbal! Jarní část byla určena pro ročník 2011 a mladší, ale v tomto ročníku máme pouze čtyři hráče a tak většina hrajících byla ročník 2012! I přes tento fakt kluci odehráli zápasy velmi slušně a v příštím ročníku jim tato zkušenost doufejme jen pomůže! 

     Poslední fotbalové ukončení sezony byl turnaj všech týmů soutěže předpřípravky, který se odehrál 9.6. na hřišti v Říčanech. V tomto turnaji jsme odehráli sedm zápasů po 12minutách s pozitivním skóre 50:13 a pouze jednou prohrou. 
     Samozřejmě vyhráli všichni a tak na hráče všech týmů čekalo na konci turnaje zasloužené hromadné udělovaní medaili. Pro někoho byla tato odměna první ve své krátké fotbalové kariéře a tak věřím že u rodičů i nějaká ta slza ukápla... 

Výsledky zápasů v Říčanech: 

Ivančice - Dolní Kounice 6:3 
Ivančice - Hrušovany 10:1 
Ivančice - Rosice A 5:1 
Ivančice - Ořechov 8:2 
Ivančice - Zbýšov 6:1 
Ivančice - Újezd 4:5 
Ivančice - Rosice B 11:0 


trenéři : Jaroslav Stejskal, Bob Ryška
 

print Formát pro tisk