Kategorie: Předpřípravka - příspěvky k týmu

Předpřípravka - Turnaj Hlinsko

Náš první turnaj

V neděli 27. září 2015 jsme se zůčastnili turnaje v Hlinsku

Deset mladých fotbalových nadějí se rozhodlo vycestovat do světa a ukázat svoje fotbalové umění. Těmi Ivančickými odvážlivci byli:  Benda Adam, Filiač Patrik, Fučík Adam, Křivánek Tomáš, Kudělka Oldřich, Ošmera Ondřej, Paška Richard, Petrák Adam, Podolský Šimon a Pokorný Patrik

Pro drtivou většinu z nich to bylo vúbec první měření sil s někým mimo trenink. Jediný kdo měl více zkušeností byl kapitán, nejlepší střelec a hráč Fučík Adam. Proto jsme jeli pobrat zkušenosti. 

V prvních třech zápasech se naši borci seznamovali s prostředím, zvyky a atmosférou opravdových zápasů. Ve čtvrtém zápase však již začali hrát jen "fotbal" a nerozptylovali se moc okolím, Díky tomu poznali soupeři, že nepřijeli žádní nazdárci, ale chlapi co se o výtěství umí poprat:-) I když v tomto zápase prohráli smolně o gól, nastartovali výtěznou vlnu a v dalších zápasech již nepoznali hořkost porážky!!!! Po třech zasloužených výhrách skončili na krásném 5. místě!!! 

Mužstvo táhla zejména první čtverka, která trénuje se staršími kluky a to bylo znát. Hvězdou týmu byl Fučík Adam, kterému utekl nejlepší střelec turnaje jen o dva góly, protože jsme, narozdil od většiny, poctivě střídali obě čtveřice. V obraně byli oporou Kudělka Oldřich a Křivánek Tomáš. Mužstvo zejména v prvních zápasech podržel skvělí brankář Paška Richard, ikdyž stál v bráně poprvé v životě. Nejvíc si zaslouží pochvalu pět borců Petrák Adam, Ošmera Ondřej,Pokorný Patrik, Filiač Patrik a Podolský Šimon za to jak během celého turnaje hráli s nadšením a neustále se zlepšovali. Snažili se plnit pokyny tak důsledně, že když zazněl pokyn "vem si míč!" okamžitě jej vzali do ruk:-) Kdyby tak poctivě plnili pokyny trenéra hráči A mužstva:-). Nejkrásnější bylo, že naši hráči nevěděli po zápase kdo vyhrál a celý zapás hráli naplno. A ta radost, když se dozvěděli o svém vítěství:-) 

Myslím, že se povedlo nejen počasí, ale i celý turnaj, Děkuji nejen hráčům, ale zejména rodičům a přeji všem hodně zdaru do příštích fotbalových let.

>> fotogalerie zde <<

print Formát pro tisk