DOMÁCÍ    Dubňany/Mutěnice   vs.    FC Ivančice   HOSTÉ
obránci: Pavlík - Kožnar Marek - Maša -  Židel
záložníci: Jakubec - Kožnar Martin - Císař - Schwarz
útočníci: Vejvoda - Matoušek
střídající: Adam,Černý, Svoboda, Vavčík, Sedláček, Sladeček
trenér: Kožnar Miloš, Maša Silvestr
     V neděli 22. září za krásného slunného počasí naši mladší dorostenci  nastoupili  v Dubňanech proti místnímu týmu mladších dorostenců Dubňany/Mutěnice, který  se oatkuálně nacházel na druhé příčce krajského přeboru.
     Naši hráči nechtěli dopustit aby jim utekl začátek zápasu jako v předchozím utkání, a tak byli hned od začátku utkání velice aktivní. Z počátku utkání nám však chyběl na kopačkách větší klid při zpracování přihrávek a lepší  řešení při herních situacích a při zakončení vypracovaných akcí jako tomu bylo např. ve 4 minutě, kdy se Michal Vejvoda po vyhraném souboji na levé straně u pokutového území ocitl  sám před brankářem, ale brankáře nepřekonal. Následně jsme měli opět několik střel na bránu z poza hranice 16 metrů, ale střely většinou končili těsně vedle soupeřovy brány.  Bohužel ani naši hráči se v průběhu první půle nevyvarovali při rozehrávkách zbytečných chyb a zbytečných ztrát míče ze kterých soupeř podnikal rychlé a nebezpečné protiútoky, ale ani tyto naše chyby soupeř ke vstřelení gólu nevyužil,  a tak gólu jsme se dočkali až ve 24 minutě, kdy ze středu osy byl míč poslán na pravéhou zálohu, kde  Radim Jakubec zpětnou přihrávkou našel přesně  připraveného Šimona Matouška, který střelou k tyči nedal brankáři soupeře žádnou šanci k zákroku a otevřel tak skóre zápasu.  Bohužel se naši hráči z vedení neradovali příliš dlouhou a opět po prohraném souboji a chybě v obraně jsme lacině darovali soupeři možnost k vyrovnání.  Ke konci poločasu jsme měli ještě dvě velké šance ke vstřelení  gólu tzv. do šatny, ale střela Martina Kožnara skončila pouze na břevně soupeřovi brány.
     V druhém poločase byli naši hráči ještě více aktivní, drželi míč  na svých kopačkách, dobře běhali, kombinovali a dalřilo se jim rychlým presingem narušovat hned od počátku soupeřovu  kombinaci a  soupeř se tak zmohl pouze na dlouhé nákopy na své rychlé útočníky se kterými si naše obrana skvěle poradila.  Bohužel se nám náš tlak a herní převahu nepodařilo   proměnit ve vstřelení vítězného gólu, což by si naši hráči za předvedený výkon zasloužili. Z přemíry snahy o vstřelení gólu jsme ke konci zápasu  soupeři nabídli dvě velké šance ke vstřelení gólu, ale nebezpečné situace ze 76 minuty  a 88 minuty bravůrně vyřešil svými zákroky náš brankář MICA a nedal tak možnost soupeři radovat se z případného vstřelení gólu. Zápas tak nakonec skončil remízou v poměru 1:1.
     Další zápas  naši dorostenci odehrají v neděli dne 29.9.2019 na domácím hřišti proti dorostencům z Kunštátu na který zveme všechny příznivce ivančického fotbalu.