DOMÁCÍ   Kuřim   vs.   FC Ivančice   HOSTÉ
4 : 2   poločas:  ( 2 : 1 )
Rozhodčí: Mikyska Jan - Hanák Radim, Marek Daniel Hřiště: Kuřim
Delegát svazu:  - - - Počet diváků: 50
35. Dančák Jakub, 27. Nevím Tomáš, 70. Pachlopník Jan, 77. Al - Dury Sami  BRANKY  9. Bobela Michal, 66. Bořil David
brankář: Šic
obránci:  Bobela M. , Steinoch , Vejvalka , Moltaš
záložníci: Večeřa , Davtyán , Bořil D. , Bořil T.
útočníci: Fuchs
trenér: Krejčík Petr, Šnyrch Marek
Vlivem několika absencí jsme utkání museli odehrát pouze v deseti hráčích. Přesto jsme byli v prvním poločase lepším mužstvem. Hned v 1. minutě nedokázal Robert Fuchs trefit z metru prázdnou branku. Ve 4. minutě běžel sám na brankáře domácí Tomáš Bořil, ale ten jeho střelu vyrazil. V 7. minutě se do další šance dostal opět Tomáš Bořil, ale jeho střelu stačila obrana domácích srazit na roh. V 9. minutě jsme chybovali v obraně a domácí šli snadno do vedení - 1:0. V 18. minutě neproměnil další stoprocentní šanci Fuchs. Ve 20. minutě jsme si rychle vyměnili několikrát míč a David Bořil nedal střelou k tyči domácímu brankáři šanci - 1:1. Ve 27. minutě se dostal sám před brankáře domácích Davtyán, ale neproměnil. Vzápětí jsme nezachytili brejk domácích a ti se znovu ujali vedení - 2:1. Ve druhém poločase bohužel většině našim hráčům došli síly a když k tomu připočteme dvě hrubé chyby našeho brankáře, po kterých jsme zbytečně inkasovali, mohli se domácí radovat z vítězství. Škoda neproměněných šancí v prvním poločase, ale za přístup některých hráčů (...) v druhém poločase jsme si lepší výsledek snad ani nezasloužili.